Zniżka 33 USD na klawiaturę Apple Magic Keyboard na 11-calowego iPada Pro

Zniżka 33 USD na klawiaturę Apple Magic Keyboard na 11-calowego iPada Pro

Jeśli poważnie myślisz o używaniu iPada do pracy na komputerze, przynajmniej rozważałeś zakup Apple Magic Keyboard do 11″ iPada Pro lub jest to odpowiednik większy o 12,9″. Został zaprojektowany specjalnie do użytku z iPadem Pro, a jego responsywność jest świetna w Twoich rękach.

Dodanie obsługi klawiatury i gładzika przekształca iPada Pro w laptopa. Obiecuje najlepsze wrażenia podczas pisania na iPadzie, co znajduje również potwierdzenie w naszych zaleceniach dotyczących klawiatury na iPada. Jak może powiedzieć każdy, kto posiada tablet, pisanie na nim może być prawdziwym obowiązkiem. Ale gdy dodasz obsługę gładzika i klawiatury, będziesz miał wrażenie, że korzystasz z laptopa, jednocześnie korzystając ze wszystkich ulubionych aplikacji na iPada.

Przejdź przez Magic Keyboard Apple 11

Klawiatura Apple Magic Keyboard ma nową, pływającą konstrukcję wspornikową, która magnetycznie łączy się z iPadem Pro, umożliwiając dostosowanie tabletu do idealnego poziomu widoczności. Dzięki ładowaniu transferowemu USB-C możesz zachować dostęp do portu USB-C iPada Pro dla akcesoriów, w tym dysków zewnętrznych i wyświetlaczy, a także do ładowania za pomocą przenośnej baterii. Gdy klawiatura Magic Keyboard jest podłączona i zamknięta, mikrofony iPada Pro są odłączane w celu zachowania prywatności.

Posiada pełnowymiarową klawiaturę z podświetlanymi klawiszami i mechanizm nożycowy o skoku 1 mm. Gładzik w dowolnym miejscu zapewnia płynną nawigację, sterowanie kursorem i umożliwia precyzyjne regulacje. Jest to ten sam układ klawiatury Apple, który rozpoznasz na komputerach stacjonarnych i laptopach.

Zdejmij 33,07 USD z klawiatury dla iPada Pro trzeciej generacji 11″ i iPada Air czwartej generacji i zapłać tylko 265,93 USD. Podobna zniżka jest dostępna dla iPada Pro 5. generacji 12,9 ″.

Apple Magic Keyboard do 11″ iPada Pro

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Jak przekonwertować Ubuntu na Regolith Linux