Zdobądź zestaw startowy Smart Home Pet Parent za 165 USD

Zdobądź zestaw startowy Smart Home Pet Parent za 165 USD

Po spędzeniu tak dużej ilości czasu w domu ze swoim pupilem podczas pracy w domu, trudno myśleć o opuszczeniu go przez cały dzień. Coś, co może pomóc w złagodzeniu przejścia, to Zestaw startowy inteligentnego domu dla zwierząt domowych Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć oko na swojego wiernego towarzysza podczas pracy. Zestaw zawiera inteligentny głośnik Echo Show 8 (2. generacji), mini kamerę bezpieczeństwa Blink, inteligentną wtyczkę Amazon i inteligentną żarówkę Wyze.

8-calowy ekran HD Echo 8 ma dźwięk stereo i znajduje się na regulowanej podstawie. Kiedy łączysz się z Alexą za pomocą połączeń wideo i wiadomości, możesz połączyć się z kamerą, aby upewnić się, że Twojemu zwierzakowi wszystko w porządku. Możesz także ogłaszać Echo 8, aby uspokoić psa, jeśli nadejdzie burza. Amazon Echo Show 8 może być również używany do sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi, w tym tymi, które są dostarczane z tym zestawem.

Zestaw startowy dla rodziców zwierząt domowych Smart Home

Wewnętrzna kamera monitoringu Blink Mini 1080p HD w zestawie startowym ma wykrywanie ruchu i dwukierunkowy dźwięk. Możesz robić zdjęcia i nagrywać filmy z tego, co dzieje się w Twoim domu, a także otrzymywać alerty na smartfonie lub Echo 8. Materiał jest przechowywany w chmurze z subskrypcją Blink, co daje Ci bezpłatny 30-dniowy okres próbny.

W zestawie startowym Smart Home Pet Parent jest inteligentna wtyczka Amazon i inteligentna żarówka Wyze. Żarówka pozwala wybrać kolor, aby pies był spokojny. Możesz go również włączyć, gdy robi się ciemno, aby Twój zwierzak nie czuł się samotny. Wtyczka współpracuje z Alexą, umożliwiając włączanie i wyłączanie urządzeń i ma wiele zastosowań, aby uszczęśliwić Twojego zwierzaka.

Rabat 40,96 $ na cenę tego pakietu i zapłać tylko 164,99 $.

Zestaw startowy inteligentnego domu dla zwierząt domowych

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 14% na elektrowni Bluetti EP500 Pro