Zdobądź słuchawki bezprzewodowe Beats Solo Pro za połowę ceny

Zdobądź słuchawki bezprzewodowe Beats Solo Pro za połowę ceny

Nieczęsto zdarza się, że znane marki dostajesz za pół ceny, zwłaszcza w świecie technologii. Beats była świetną marką samą w sobie, a później została przejęta przez Apple, stając się jeszcze bardziej marką z najwyższej półki. Możesz zebrać jeden z powstałych produktów, Bezprzewodowe słuchawki Beats Solo Pro, teraz 150 USD zniżki. To 50 procent zniżki na ten produkt Amazon’s Choice.

Te słuchawki z redukcją szumów aktywnie blokują hałas z zewnątrz i wykorzystują kalibrację dźwięku w czasie rzeczywistym. Niezależnie od redukcji szumów, dzięki funkcji Transparency pozostaniesz świadomy otoczenia, ponieważ słuchawki w naturalny sposób odfiltrowują dźwięki otoczenia i otoczenia. Układ słuchawkowy Apple H1 i Bluetooth klasy 1 zapewniają większy zasięg i ograniczają zakłócenia.

Godziny Beats Solo Pro

Po prostu rozłóż bezprzewodowe słuchawki Beats Solo Pro, aby je włączyć, a po zakończeniu słuchania po prostu złóż je z powrotem, aby je wyłączyć. Jeśli wyłączysz redukcję szumów i przezroczystość, uzyskasz do 40 godzin pracy na baterii, a jeśli pozostawisz włączone funkcje, do 22 godzin. Jeśli potrzebujesz tylko trochę więcej baterii, podłącz je na 10-minutowe szybkie ładowanie paliwa i uzyskaj jeszcze trzy godziny.

Te słuchawki mają nie tylko wytłoczone logo rodziny, ale także piękny styl i wygodę. Beats są ergonomicznie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny komfort, nawet gdy nosisz je przez cały dzień. Są kompatybilne z iOS i Androidem.

Zniżka 150,95 USD z ceny katalogowej tych szarych słuchawek i zapłać tylko 149 USD. Wybierz czarną parę i zapłać 148,12 USD. Para Ivory będzie cię kosztować nieco więcej, bo 209,93 $.

Bezprzewodowe słuchawki Beats Solo Pro

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup Apple AirPods Pro za 197 USD, najniższą cenę w historii