Zdobądź odblokowany smartfon Nokia 3.4 za mniej niż 150 USD

Zdobądź odblokowany smartfon Nokia 3.4 za mniej niż 150 USD

Wraz z wiadomością, że LG kończy swoją działalność w zakresie smartfonów, być może szukasz nowej marki Androida. Jeśli nie jesteś gotowy na cenę, jaką zapłacisz za nowego Samsunga, możesz spróbować Odblokowany smartfon Nokia 3.4. Możesz go kupić za mniej niż 150 USD i nie jest to przestarzała ani odnowiona stara wersja.

Ten telefon został wprowadzony na rynek w listopadzie ubiegłego roku i dzięki najnowszej platformie mobilnej Qualcomm Snapdragon 460 działa do 70 procent lepiej niż poprzednie wersje. Ponadto możesz spędzić kilka dni bez martwienia się o ładowanie dzięki technologii adaptacyjnej baterii, która nadaje priorytet energii dla najczęściej używanych aplikacji. Wszystko to składa się na dwa dni pracy na baterii.

Drogie smartfony Nokia

Nano-teksturowana obudowa 3D smartfona Nokia 3.4 ma skandynawskie wykończenie oraz mocną i trwałą obudowę z odlewu metalowego. Ekran HD + o przekątnej 6,39 cala z perforowanym ekranem zapewnia więcej miejsca na przesyłanie strumieniowe i oglądanie ulubionych programów telewizyjnych i filmów. System trzech aparatów obejmuje obrazowanie AI, tryb portretowy, tryb nocny i ultraszerokokątny aparat 5 MP.

Za tę cenę zdobądź telefon dla każdego dziecka, nie martwiąc się o niebezpieczeństwa online. Ustawiaj ograniczenia czasowe dotyczące treści i czasu przed ekranem dla swoich dzieci oraz kontroluj ich aktywność dzięki funkcji Family Lock. Te odblokowane telefony działają ze wszystkimi operatorami GSM: AT&T, T-Mobile, Cricket, Tracfone, Simple Mobile, Mint i Ultra Mobile.

Smartfon, w wersji Charcoal lub Fjord Blue, jest dostarczany ze skróconą instrukcją obsługi, ładowarką, kablem USB-C i tacą na kartę SIM. Odejmij 30 USD od ceny tego kompletnego pakietu i zapłać tylko 149 USD.

Odblokowany smartfon Nokia 3.4

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 31 USD, kupując bezprzewodową mysz do gier Logitech Lightspeed