Zdobądź odblokowaną Motorola Moto E za jedyne 120 USD

Zdobądź odblokowaną Motorola Moto E za jedyne 120 USD

Był czas, kiedy wszyscy trzymaliśmy nasze telefony na dwuletni kontrakt, a potem otrzymywaliśmy darmowy lub mocno przeceniony telefon, kiedy podpisywaliśmy nową umowę. Nie zdarza się to już zbyt często. Telefony można kupić bez blokady do użytku z dowolnym dostawcą telefonów komórkowych, ale mogą kosztować setki dolarów. Ale nie muszą, jeśli dostaniesz Motorola Moto E odblokowana za jedyne 120 USD.

Ten odblokowany telefon jest kompatybilny z sieciami AT&T, Spring, T-Mobile i Verizon, chociaż karta SIM nie jest dołączona. Jeśli zdecydujesz się dodać usługę Sprint, może być konieczne zadzwonienie w celu jej aktywacji.

Oferta smartfona Moto E

Motorola Moto E ma 42-godzinną baterię 3550 mAh, która zapewni Ci cały dzień i prawdopodobnie nawet dwa na jednym ładowaniu. Zyskasz również ultra-responsywną wydajność, ponieważ natychmiast reaguje na wszystkie dotknięcia, stuknięcia i przeciągnięcia, zasilany przez ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 632. Czytnik linii papilarnych znajduje się z tyłu telefonu, aby odblokować go tylko dla Ciebie.

6,2-calowy ekran Max Vision z przodu urządzenia. Posiada ultraszeroki ekran, który obejmuje całą powierzchnię, a jednocześnie jest przystosowany do obsługi jedną ręką. System dwóch aparatów 13 MP pozwala na kreatywność, niezależnie od tego, czy robisz selfie, czy panoramiczne widoki.

Zaoszczędź 30 USD i kup ten smartfon w wersji 2020 za jedyne 119,99 USD w kolorze białym. Zdobądź inne kolory, tegoroczną wersję, Moto G Fast, Moto G Play, Moto G Power, Moto G Stylus i Motorola One 5G Ace, niektóre z podobnymi rabatami.

Motorola Moto E odblokowana za jedyne 120 USD

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 25% na kontrolerze PowerA MOGA SP5-A Plus