Zdobądź maskę na oczy TOPOINT Bluetooth za mniej niż 20 USD

Zdobądź maskę na oczy TOPOINT Bluetooth za mniej niż 20 USD

Technologia muzyczna w ciągu ostatnich 20 lat trafiła do bardzo interesujących miejsc. Możesz odtwarzać swoją muzykę w dowolnym miejscu. Ale jeśli lubisz słuchać jej podczas snu, to naprawdę nie jest tak wygodnie spać z założonymi słuchawkami, ale Twój partner w łóżku może nie chcieć słuchać Twojej muzyki na inteligentnym głośniku. Idealnym rozwiązaniem jest plik Maska do spania TOPOINT Bluetooth który łączy się w parę z telefonem i odtwarza muzykę, podcasty, biały szum itp., jednocześnie blokując hałas i światło z zewnątrz.

Ta maska ​​do spania może być również używana podczas relaksu, na przykład podczas długich lotów lub podróżowania jako pasażer w samochodzie. Oprócz wbudowanych słuchawek maska ​​do spania ma również wbudowany mikrofon, na wypadek, gdybyś odebrał połączenie podczas snu lub relaksu. Nie musisz zakłócać spokoju bardziej niż to konieczne, możesz po prostu odebrać połączenie bez użycia rąk.

Maska do spania Bluetooth Topoint

Elastyczna konstrukcja maski do spania TOPOINT Bluetooth Sleep Eye Mask jest regulowana, a jednocześnie trwała. Dodatkowa amortyzacja sprawia, że ​​lepiej dopasowuje się do nosa, jednocześnie blokując dostęp światła. Uszyta jest z miękkiego aksamitu i elastycznej bawełny z podszewką z tkaniny. Pozwala to wyjąć moduł Bluetooth, aby go umyć.

Najnowsza technologia Bluetooth 5.0 jest używana w słuchawkach, które można łatwo parować ze smartfonami, komputerami i większością innych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth. Wbudowana, wysokowydajna bateria 200 mAh wytrzyma do dziewięciu godzin. Można go w pełni naładować w ciągu około 2 do 2-1 / 2 godzin. Po całkowitym naładowaniu czerwone światło zmieni kolor na niebieski.

Uzyskaj 15% zniżki na tę czarną maskę do spania i zapłać tylko 18,61 USD. Wybierz szarą maskę do spania i zapłać więcej za 18,69 USD.

Maska do spania TOPOINT Bluetooth

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 14 USD, kupując mobilny kontroler gier Razer Kishi