Zdobądź Blooding Stylus Pen na iPada za 25 USD

Zdobądź Blooding Stylus Pen na iPada za 25 USD

Jeśli właśnie kupiłeś nowego iPada Pro, możesz rozważać zakup Apple Pencil, ale nie jesteś pewien, czy chcesz zainwestować pieniądze. Jedną z sugestii jest, aby zacząć od czegoś małego i sprawdzić, czy potrzebujesz pomocy rysika. Następnie możesz przejść do tańszego rysika lub do Apple Pencil. Na początek świetny jest plik Zakrwawiony rysik do iPada. Możesz go teraz kupić za 25 USD, ale ma wszystkie potrzebne funkcje.

Ten rysik ma funkcję odrzucania dłoni, dzięki czemu możesz oprzeć dłoń na ekranie iPada podczas rysowania, pisania itp. Nie ma potrzeby zakładania ołówkowej rękawiczki. Magnetyczna konstrukcja przylega do najnowszych iPadów Pro, zmniejszając ryzyko zgubienia.

Opcje Blood Pencil

Końcówka 1,2 mm rysika Blooding Stylus Pen do iPada jest bardziej precyzyjna i responsywna. Nie opóźnia, nie przeskakuje ani nie rysuje, jest trwalszy i bardziej odporny niż inne ołówki. Do korzystania z rysika nie jest wymagany Bluetooth ani aplikacja; wystarczy nacisnąć przycisk, aby rozpocząć.

Ładuje się przez USB-C, zapewniając 10 godzin ciągłej pracy przy zaledwie 25-30 minutach ładowania. Przejdzie w tryb uśpienia po jednej minucie i wyłączy się automatycznie po 20 minutach trybu uśpienia, aby oszczędzać energię. Dostarczany z kablem do ładowania USB-C i zamienną końcówką pióra.

Zyskaj 14,50 USD zniżki na ten rysik, który współpracuje z iPadem (2018-20), iPadem Air 3.generacji, iPadem Mini 5.generacji, iPadem Pro 11 ″ (2018-2021) i iPadem Pro 12,9 ″ (2018-2021) oraz płacisz tylko 25,49 USD.

Zakrwawiony rysik do iPada

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych przez nasze linki, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup Insignia 50" Smart TV, zdobądź Amazon Echo Dot za darmo