Zdobądź bezprzewodowy mikroskop cyfrowy Ankylin za mniej niż 25 USD

Zdobądź bezprzewodowy mikroskop cyfrowy Ankylin za mniej niż 25 USD

Czy kiedykolwiek chciałeś przyjrzeć się czemuś z bliska? Łatwo wyjąć smartfon i włączyć lupę, ale czasem to nie wystarczy. To tam Bezprzewodowy mikroskop cyfrowy Ankylin może pomóc. Jest to przenośny mikroskop kieszonkowy od 50x do 1000x, który może służyć jako mini kamera i łączy się z telefonami komórkowymi i komputerami przez USB i Wi-Fi.

Mikroskop/kamera to 2,0 MP z 1080P HD i co najmniej 50-krotnym powiększeniem, z ośmioma wbudowanymi regulowanymi diodami LED. Ma wielu użytkowników zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Dzięki niewielkim i lekkim rozmiarom możesz z łatwością zabrać go ze sobą wszędzie, aby zobaczyć rośliny, owady, minerały itp. Lub po prostu użyj go w domu do projektowania biżuterii, przeglądania kolekcji lub antyków itp.

Bezprzewodowy mikroskop cyfrowy Ankylin

Połączy się z telefonem za pośrednictwem aplikacji, którą można pobrać z App Store lub Google Play. Nie zawiesza się ani nie zawiesza przy stabilnym połączeniu Wi-Fi. Możesz też podłączyć przez USB do systemu Windows lub macOS. Użyj domyślnego oprogramowania Mac lub pobierz oprogramowanie Windows.

Dzięki aplikacjom mikroskop może również pełnić funkcję aparatu fotograficznego do robienia zdjęć i nagrywania filmów. Dostarczany z kablem do ładowania / transmisji danych o długości 3,3 stopy, dwiema osłonami obiektywu, nasadką ochronną i instrukcją obsługi.

Uzyskaj 45% zniżki na cenę tego mikroskopu USB / Wi-Fi i zapłać tylko 21,79 USD po przycięciu kuponu rabatowego 5% na Amazon.

Bezprzewodowy mikroskop cyfrowy Ankylin

Czy ten artykuł jest przydatny?

.

Czytać  Zaoszczędź 99 USD na przenośnej elektrowni Bluetti AC200P