Zdobądź Amazon Echo Show 5 (1st Gen) za mniej niż 50 USD

Zdobądź Amazon Echo Show 5 (1st Gen) za mniej niż 50 USD

Do Czarnego Piątku dzieli nas ponad miesiąc, ale na Amazon są już niesamowite oferty, takie jak ta. Możesz dostać Amazon Echo Show 5 (1. generacji) z 44% rabatem. Umieść ten inteligentny wyświetlacz w dowolnym miejscu w domu, w którym chcesz oglądać obrazy z kamer bezpieczeństwa, wyświetlać pogodę lub odtwarzać wiadomości, podcasty lub muzykę.

W tym urządzeniu znajduje się inteligentny wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala, który wyświetli Twoje ulubione wspomnienia fotograficzne. Urządzenie ma wiele wbudowanych warstw prywatności, w tym przycisk mikrofonu / kamery, który możesz wyłączyć w dowolnym momencie. Nie martw się, ponieważ Amazon twierdzi, że nie sprzedaje Twoich danych osobowych innym.

Amazon Echo pokaż 5 umiejętności

Możesz użyć Amazon Echo Show 5, aby wyświetlić obrazy bezpieczeństwa dzieci, zwierząt domowych i domu. Z łatwością śledź przepisy wideo, sprawdzaj listę rzeczy do zrobienia i aktualizuj swój kalendarz w miarę upływu dnia. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami o pogodzie i natężeniu ruchu przed wyjazdem.

Użyj inteligentnego ekranu do sterowania inteligentnym domem. Poproś Alexę o sterowanie kompatybilnymi urządzeniami, sterowanie oświetleniem, regulację termostatu lub uruchomienie zaplanowanej porannej rutyny. Używaj go również do wykonywania połączeń wideo i wysyłania wiadomości do znajomych i rodziny, którzy mają aplikację Echo lub Alexa, a także używają jej do Skype.

Zniżka 35 USD na ten inteligentny wyświetlacz i zapłać tylko 44,99 USD przy kasie. Zdobądź go w wybranym przez siebie kolorze węgla drzewnego lub piaskowca.

Amazon Echo Show 5

Czy ten artykuł jest przydatny?

.

Czytać  Zaoszczędź 62% na kamerze samochodowej Chortau Dash Cam, z przodu iz tyłu