Zdobądź Amazon Echo Auto z. Alexa, odnowiona, za mniej niż 20 USD

Zdobądź Amazon Echo Auto z.  Alexa, odnowiona, za mniej niż 20 USD

Teraz, gdy pracujesz w domu, a może robisz coś w rodzaju hybrydy domowego biura, może być trudno uzasadnić zakup nowego samochodu. Możesz jednak skorzystać z asystenta głosowego w samochodzie. Możesz go bardzo tanio i łatwo dodać do swojego obecnego samochodu za pomocą Amazon Echo Auto z Alexa. Zwykle kosztuje 50 USD, ale odnowione można kupić za mniej niż 20 USD. Musisz przyznać, że trudno jest zrezygnować.

To urządzenie łączy się z aplikacją Alexa w telefonie za pomocą głośników samochodowych przez wejście pomocnicze lub połączenie Bluetooth z telefonem. Łączy się z samochodem za pomocą dołączonego wspornika wentylacyjnego. Amazon stworzył go specjalnie do użytku w drodze, wykorzystując osiem mikrofonów i technologię dalekiego pola, aby umożliwić słyszenie go w ruchu ulicznym, a także muzyki, klimatyzacji i nie tylko.

Automatyczna konfiguracja echa stawek

Tutaj kończy się nuda z tymi samymi lokalnymi stacjami radiowymi, ponieważ możesz kontrolować Amazon Echo Auto za pomocą aplikacji Alexa na telefonie. Dzięki temu możesz przesyłać strumieniowo Amazon Music, Apple Music, Spotify, SiriusXM, Audible i stacje radiowe za pośrednictwem TuneIn i iHeartRadio.

Oprócz odtwarzania muzyki i innej rozrywki możesz również poprosić Alexę o sprawdzanie wiadomości, wykonywanie połączeń, dodawanie do listy rzeczy do zrobienia, sprawdzanie pogody, organizowanie wydarzeń w kalendarzu i nie tylko. Nie martw się o swoją prywatność, ponieważ w każdej chwili możesz wyłączyć mikrofony elektronicznie.

Zastrzeżenia: Jest to odnowiony produkt, ale nie powinien być powodem do niepokoju, ponieważ został przetestowany i certyfikowany, aby wyglądał i działał jak nowy. Echo Auto nie jest kompatybilny ze wszystkimi samochodami i telefonami. Nie będzie działać z niektórymi samochodami obsługującymi Bluetooth i nie jest kompatybilny z niektórymi stylami otworów wentylacyjnych. Sprawdź aukcje przed zakupem.

Jeśli jesteś gotowy na zakup tego odnowionego Amazon Echo Auto z Alexą, obniż o 30 USD standardową cenę katalogową i zapłać tylko 19,99 USD.

Czytać  Jak łączyć pliki PDF w systemach Windows i Linux

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.