Zdobądź 7-calowy tablet dla dzieci Pritom za jedyne 55 USD

Zdobądź 7-calowy tablet dla dzieci Pritom za jedyne 55 USD

Lato dla dzieci to pretekst do codziennej zabawy, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Jeśli chcesz wnieść trochę edukacji na lato swojego dziecka, możesz pomyśleć o zapewnieniu mu Pritom 7″ Tablet dla dzieci. Ma wszystko, czego potrzebujesz na urządzeniu z Androidem, a jednocześnie zapewnia gry edukacyjne, które zapewnią rozrywkę dzieciom podczas nauki.

Wraz z systemem Android 10.0 to urządzenie dla dzieci jest również fabrycznie wyposażone w oprogramowanie iWawa Kids, które umożliwia dzieciom naukę podczas zabawy. W sklepie dla dzieci dostępne są również bezpłatne aplikacje dla dzieci oraz inne aplikacje dostępne w sklepie Google Play. Przyjazny dzieciom interfejs zapewnia dzieciom łatwy w użyciu prywatny obszar zabaw. Wszystko na tablecie jest dostosowane do wieku i zdolności Twojego dziecka od 2 do 12 lat. Grając w gry edukacyjne, nauczą się również pisać.

Tablet Pritom dla dzieci do nauki gry

Tablet dla dzieci Pritom 7 ″ ma wbudowany wysokowydajny czterordzeniowy procesor, wyświetlacz HD IPS 1024 x 600, stabilne Wi-Fi, Bluetooth, ekran dotykowy, 16 GB pamięci ROM i długo działającą baterię. Pamięć można rozszerzyć do 32 GB za pomocą karty SD do przechowywania zdjęć, muzyki i innych multimediów.

Etui zabezpieczone przed dziećmi jest trwałe, lekkie i wykonane z miękkiego, odpornego na uderzenia silikonu, który chroni Twoje urządzenie przed brudem, kroplami, zarysowaniami itp. Funkcja podstawki pozwala dzieciom cieszyć się tabletem bez konieczności ciągłego trzymania go. Sprawdzi się jako prezent na każdą okazję.

Zniżka 17,75 USD na tablet z Androidem dla tego dziecka i zapłać tylko 55,24 USD. Wybierz ciemnoniebieski, zielony, jasnoniebieski lub różowy.

Pritom 7″ Tablet dla dzieci

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 40 USD na abonamencie Fire TV Stick Lite, Food Network Kitchen