Zapłać tylko 25 $ za Roku Premiere Streaming Media Player

Zapłać tylko 25 $ za Roku Premiere Streaming Media Player

Możesz zacząć strumieniować telewizję i filmy; być może chcesz każdego miesiąca zaoszczędzić trochę pieniędzy i zostać przecinakiem do kabli. Urządzenia do transmisji strumieniowej i telewizory mogą być drogie, więc być może czekałeś na dołączenie do tej rewolucji. Nie musisz jednak dłużej czekać, ponieważ możesz odebrać plik Roku Premiere Streaming Media Player za 25 USD.

Instalacja jest bardzo prosta. Po prostu podłącz go do Internetu za pomocą dołączonego kabla High Speed ​​HDMI i gotowe. Posiada również prostego pilota. Ma wszystko, czego potrzebujesz, a także przyciski skrótów do popularnych kanałów strumieniowych.

Ustawienia Roku Premiere OK

Za tę niską cenę nadal masz wiele funkcji dzięki Roku Premiere Streaming Media Player. Oznacza to automatyczne aktualizacje oprogramowania, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco z najnowszymi funkcjami i nie musisz nawet o tym myśleć. Doświadczysz ogromnej szczegółowości i wyrazistości, niezależnie od tego, czy Twoje treści są w jakości HD, 4K czy HD.

Przesyłaj strumieniowo programy telewizyjne, wiadomości, sport, filmy itp. darmowe ulubione. Nigdy nie musisz przegapić tego, o czym wszyscy mówią przy chłodnicy wody. Obejmuje Apple TV, Prime Video, Netflix, Sling itp., Chociaż niektóre z tych usług mogą wymagać uiszczenia opłat abonamentowych.

Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji mobilnej Roku, aby słuchać prywatnie na swoim urządzeniu mobilnym. Możesz zwiększyć głośność, nie przeszkadzając nikomu innemu. Możesz także udostępniać filmy, zdjęcia i muzykę za pomocą AirPlay, jeśli masz urządzenie Apple.

Odejmij 10 USD od ceny tego Roku i zapłać tylko 24,99 USD.

Roku Premiere Streaming Media Player

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 86 USD na monitorze lusterka wstecznego Pyle Dash Cam