Zaoszczędź prawie 50 USD na kamerze akcji Insta360 ONE R Twin Edition

Zaoszczędź prawie 50 USD na kamerze akcji Insta360 ONE R Twin Edition

Teraz, gdy świat znów się otwiera, czy chcesz się tam wydostać i ponownie zacząć tego doświadczać? Będziesz chciał udokumentować to doświadczenie. ZA Kamera akcji Insta360 ONE R Twin Edition może pomóc uchwycić całą akcję dzięki stabilizacji, wymiennym obiektywom i IPX8.

Kamera może wykonywać wiele funkcji, od kamery 360 stopni do szerokokątnej kamery akcji 4K 60 klatek na sekundę. Możesz to zrobić w środku imprezy, po prostu zmieniając soczewki. Dual-Lens 360 Mod zwiększa Twoje możliwości, oferując kodowanie H.265, zaawansowane przetwarzanie i edycję obrazu za pomocą algorytmu AI, który chroni szczegóły materiału filmowego.

Szczegóły kamery akcji Insta360

Stabilizacja stanu strumienia w kamerze sportowej Insta360 ONE R Twin Edition zapewnia stabilizację obrazu podobną do gimbala. Algorytm wykrywania scen sprawi, że obrazy i filmy będą wyraźne i stabilne. Stopień wodoodporności IPX8 zapewni bezpieczeństwo kamery do 16 stóp w deszczu, na plaży lub przy basenie.

Dotknij lub użyj polecenia głosowego 360, aby wybrać motyw. Śledzenie AI pozostanie zablokowane w środkowym polu, nawet gdy pojawią się przeszkody. Wersja AI wykona całą pracę za Ciebie. Po prostu zrób zdjęcie i nagraj wideo, a sztuczna inteligencja zrobi to za Ciebie. Przejdź do aplikacji i wybierz jeden z wielu szablonów do edycji.

W pudełku znajduje się moduł szerokokątny 4K, moduł z dwoma obiektywami 360, rdzeń, podstawa baterii, pokrywka obiektywu i wspornik montażowy. Odejmij 48,99 USD od ceny tej kamery sportowej i zapłać tylko 431 USD.

Kamera akcji Insta360 ONE R Twin Edition

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 149 USD na odblokowanym smartfonie OnePlus 8T