Zaoszczędź do 80 USD na Apple Watch Series 6

Zaoszczędź do 80 USD na Apple Watch Series 6

Zbliżamy się do premiery kolejnego zegarka Apple Watch, co oznacza, że ​​możesz uzyskać świetne oferty na obecne urządzenie do noszenia. ten Apple Watch Series 6 teraz dostępne do 80 USD zniżki na wybrane kolory i z 40-milimetrowym paskiem sportowym GPS.

S6 SiP Series 6 jest do 20 procent szybszy niż seria 5. Działa na Wi-Fi 5 GHz i chipie U1 Ultra Widebrand. Wyświetlacz Always-On Retina jest dwa i pół raza jaśniejszy na zewnątrz, gdy nadgarstek jest opuszczony.

Zauważ, że jest to niekomórkowa wersja Apple Watch Series 6, co oznacza, że ​​będziesz musiał pozostać w kontakcie z iPhonem, aby odbierać połączenia lub robić cokolwiek związanego z Internetem podczas noszenia zegarka.

Apple Watch 6 czerwony

Podczas gdy starsze wersje zegarka Apple Watch umożliwiają sprawdzanie tętna za pomocą aplikacji EKG, nowsze urządzenie do noszenia umożliwia również pomiar tlenu we krwi za pomocą zupełnie nowej aplikacji i czujnika.

Zmiany w systemie watchOS obejmują aplikację do spania, która pozwala realizować cele dotyczące snu każdej nocy oraz aplikację do mycia rąk, która jest automatycznie aktywowana przez dźwięk płynącej wody i / lub ruch rąk. Przypomina ci o myciu przez 20 sekund, zgodnie z prośbą urzędników służby zdrowia, aby powstrzymać COVID.

Kup aktualny model Apple Watch z paskiem 40 mm i GPS w różnych kolorach za nawet 80 USD taniej za jedyne 319 USD. Paski GPS + Cellular i 44 mm są również dostępne bez rabatu.

Apple Watch Series 6

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Czy AMD Ryzen jest dobry do gier? Najlepsze sprawdzone procesory AMD