Zaoszczędź do 53 USD na tablecie Meberry z systemem Android 10

Zaoszczędź do 53 USD na tablecie Meberry z systemem Android 10

Jeśli lubisz używać telefonu do wykonywania zadań komputerowych, ale chcesz, aby był nieco większy, tablet będzie świetną opcją. ten Tablet Meberry z systemem Android 10 Ma wszystko, czego potrzebujesz, w tym klawiaturę Bluetooth i pokrowiec. Możesz go kupić już za 126,99 USD.

Tablet 10″ ma pamięć operacyjną 4 GB oraz pamięć do przechowywania 64 GB, z możliwością rozbudowy do 128 GB. Posiada ekran 1280 x 800 IPS i baterię 8000 mAh, która wystarczy na siedem do ośmiu godzin odtwarzania wideo. Posiada kamery 5,0 i 8,0 MP, dwa głośniki stereo i obsługę szybkiego interfejsu danych Type-C.

Dane techniczne tabletu z systemem Android Meberry

Celem Meberry jest to, że możesz używać tabletu w dowolnym miejscu. Jest dostarczany z certyfikatem Android 10.0 i Google GMS i możesz pobrać dowolną aplikację na Androida. Ośmiordzeniowy procesor ma 30-dniowy czas czuwania, aby oszczędzać energię i może obsługiwać wiele funkcji jednocześnie. Bluetooth i port USB-C umożliwiają łatwe korzystanie z myszy i innych urządzeń.

Tablet Meberry z systemem Android 10 jest dostarczany z obudową dwa w jednym, bezprzewodową myszą 2.4G, kablem USB-C na USB, folią ochronną, rysikiem pojemnościowym, instrukcją obsługi i standardową ładowarką.

Weź 53 USD zniżki i zdobądź ten niebieski pakiet tabletów za 126,99 USD lub 44 USD i zdobądź go w kolorze szarym za 135,99 USD.

Tablet Meberry z systemem Android 10

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Co to jest AppFlash na Androida i czy go potrzebujesz?