Zaoszczędź do 38% na Garmin vivofit jr. 2 trackery fitness dla dzieci

Zaoszczędź do 38% na Garmin vivofit jr.  2 trackery fitness dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko uczy się na odległość i ma obecnie ograniczenia w zajęciach z przyjaciółmi, musisz upewnić się, że wykonuje odpowiednią ilość ćwiczeń. Nie jest dobrze mieć siedzące dzieci. Możesz rozważyć tracker fitness jako taki, którego używałbyś sam, na przykład Garmin vivofit jr. 2 trackery fitness dla dzieci. W tej chwili jest kilka, które są tańsze nawet o 38%.

Ten monitor aktywności dla dzieci jest równie stylowy, jak wytrzymały. Zespół prowadzi marki filmowe, które spodobają się dzieciom, takie jak Spider-Man i Frozen II. Ma konfigurowalny kolorowy ekran, który będzie wspierać Twoje dziecko w takich zajęciach, jak piłka nożna i przerwy. Jest również wodoodporny, dzięki czemu można je nosić podczas zawodów pływackich lub podczas kąpieli.

Oferta aplikacji Garmin Vivofit Jr 2

Jest również przyjazny dla rodziców. Podczas gdy niektóre urządzenia do monitorowania kondycji lub inteligentne zegarki mają baterie, których nie można wymienić lub wymagają umówienia się na termin naprawy w celu wykonania profesjonalnej naprawy, Garmin vivofit jr. 2 Kids Fitness Tracker ma wymienną baterię, która wystarcza na ponad rok. Ale najlepsza część? Nie ma potrzeby ładowania. Tracker łączy się z kontrolowaną przez rodziców aplikacją na smartfony, która umożliwia dostęp do narzędzi zarządzania zadaniami i nagradzania.

Ale nie zapominajmy o aspekcie fitness. Tracker zmotywuje dzieci do osiągnięcia celów czasowych, które odblokują gry i ikony z marką na trackerze. Oszacuje kroki, jakie dziecko robi w ciągu dnia, sen i zalecane 60 minut codziennej aktywności. Przypomnienia będą wysyłać alerty o odrabianiu prac domowych i domowych, a minutnik odmierza czas na ćwiczenia i szczotkowanie zębów.

Uzyskaj do 38% zniżki na tę opaskę fitness dla dzieci z popularną marką i zapłać od 49,99 USD do 69,99 USD.

Garmin vivofit jr. 2 trackery fitness dla dzieci

Źródło zdjęcia: Garmin

Czytać  Zaoszczędź 69 USD na słuchawkach Apple AirPods Max

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.