Zaoszczędź do 170 USD na multisportowym zegarku Garmin Fenix ​​6S

Zaoszczędź do 170 USD na multisportowym zegarku Garmin Fenix ​​6S

Jeśli szukasz smartwatcha i chcesz mieć wszystkie funkcje fitness i zdrowotne, ale nie musisz grzęznąć w reszcie, możesz rozważyć Zegarek multisportowy Garmin Fenix ​​6S. Wybierz funkcje, kolor itp., Aby uzyskać rabat, który może wynieść 170,99 USD.

Nie ma tu krzykliwego projektu, tylko solidny zestaw funkcji, który nie pozostawia wątpliwości, że poradzi sobie z zadaniem. Wraz z przyciskami i ramką ze stali nierdzewnej ma 1,2-calowy zawsze włączony wyświetlacz, który można odczytać w świetle słonecznym. W trybie zegarka bateria wystarcza na dziewięć dni, do 25 godzin w trybie GPS, 20 dni w trybie aktywności GPS podczas wyprawy i do 34 dni w trybie zegarka z oszczędzaniem baterii.

Opcje Garmin Fenix

Zegarek multisportowy Garmin Fenix ​​6S obliczy tętno na nadgarstku i jest wyposażony w pulsoksymetr, który pomaga w zaawansowanym monitorowaniu snu i aklimatyzacji na dużych wysokościach. Dostępne są również dane dotyczące bilansu obciążenia, stanu treningu oraz dynamiki biegu i jazdy na rowerze.

Zawiera również zintegrowane czujniki trójosiowego kompasu, żyroskopu i wysokościomierza barometrycznego oraz globalny system nawigacji satelitarnej. Podłącz go do smartfona, aby otrzymywać powiadomienia i korzystać z Garmin Pay.

Wybierz zegarek z linii z różnymi funkcjami, takimi jak soczewka do ładowania słonecznego, śledzenie sesji surfingu i mapy TOPO oraz fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

Uzyskaj do 170,99 USD zniżki i zapłać zaledwie 533,99 USD za jeden z tych zegarków.

Zegarek multisportowy Garmin Fenix ​​6S

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 30% na zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa TENVIS