Zaoszczędź 99 USD na odblokowanym smartfonie Nokia 8.3 5G,

Zaoszczędź 99 USD na odblokowanym smartfonie Nokia 8.3 5G,

Nieczęsto zdarza się, że nowy smartfon kosztuje 100 USD zaledwie kilka miesięcy po premierze, zwłaszcza gdy jest to dobrze znana marka. Jednakże Odblokowany smartfon Nokia 8.3 5G jest przeceniony, mimo że został wydany we wrześniu ubiegłego roku. Ma 5G, podwójną kartę SIM, poczwórną kamerę i Androida 10.

Cztery kamery obejmują 64 MP, 8 MP ultra-wide, 2 MP makro i 2 MP głębi. Zawiera również efekty kinowe ZEISS. Telefon posiada wytrzymałą, wysokowydajną baterię 4500 mAh, która wystarczy na dwa dni pracy na jednym ładowaniu. W zestawie znajduje się również 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej, pamięć z możliwością rozbudowy oraz ekran o przekątnej 6,81 cala z technologią PureDisplay, który jest idealny do gier, binge’u i tworzenia.

Smartfon Nokia 8.3 5g bez pudełka

Smartfon Nokia 8.3 5G to jedyny smartfon 5G obsługujący wszystkie pasma 5G za pośrednictwem modułowej platformy Snapdragon 765G. Ponieważ jest odblokowany, możesz wybierać spośród amerykańskich przewoźników i planów transmisji danych – w tym T-Mobile, Cricket, Tracfone i Simple Mobile. Zwróć uwagę, że AT&T jest objęte, ale nie tylko AT&T 4G lub AT&T 5G.

Android 10 jest dostarczany w pakiecie z telefonem, z dwuletnimi aktualizacjami systemu Android i trzyletnimi gwarantowanymi miesięcznymi aktualizacjami zabezpieczeń. Telefon jest dostarczany z zestawem słuchawkowym, ładowarką, kablem do transmisji danych, kodem PIN karty SIM, folią ochronną, pudełkiem upominkowym, skróconą instrukcją obsługi i broszurą dotyczącą bezpieczeństwa.

Odejmij 99,01 USD od ceny tego smartfona i zapłać tylko 599,99 USD.

Odblokowany smartfon Nokia 8.3 5G

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 14 USD, kupując mobilny kontroler gier Razer Kishi