Zaoszczędź 90 USD na potrójnym przenośnym monitorze OFIYAA P2

Zaoszczędź 90 USD na potrójnym przenośnym monitorze OFIYAA P2

Podczas gdy posiadanie podwójnego monitora na komputerze wydawało się luksusem, ostatnio wydaje się, że posiadanie potrójnego monitora stało się normą. Jeśli chcesz wskoczyć w tę modę, ale pracujesz na laptopie, nie martw się, ponieważ możesz osiągnąć ten sam efekt za pomocą Potrójny przenośny monitor OFIYAA P2. Zapewnia dwa wyświetlacze 11,6 ″ 1080P, które można dodać do ekranu laptopa 13 ″ do 16 ″.

Nie wymaga sterownika, ta wtyczka do monitora jest typu plug-and-play i przenośna, zamieniając ekran laptopa w potrójny ekran. Zamienia Twój laptop w mobilny gabinet do pracy i może poprawić jego wydajność nawet o 200 procent. Dostosuj jasność, dźwięk, kontrast i inne parametry na każdym ekranie.

Potrójny ekran monitora Ofiyaa

Potrójny przenośny monitor OFIYAA P2 oferuje cztery tryby użytkowania, z pełnym obrotem o 202º i oglądaniem 180º. Można go przesuwać po obu stronach laptopa i zapewniać trzyekranowy wyświetlacz pod kątem 45º, co pozwala znaleźć najlepszą dla siebie opcję. Choć łatwo przypina się do ramy laptopa od 13 do 16 cali, nadaje się również do komputerów stacjonarnych, dekoderów i konsol do gier.

Przesyłaj wideo i dane bez potrzeby korzystania ze stacji dokującej dzięki portom USB-A, HDMI i USB-C. Wyświetlacze te są kompatybilne z komputerami Mac, PC, Chrome, Windows, Linux, Android, PS4, Xbox i Switch, a także nadają się do telefonów komórkowych USB-C.

Zniżka 89,95 USD na tę wtyczkę do monitora i zapłać tylko 339,15 USD. Alternatywnie dodaj jeden ekran i zapłać tylko 229,99 USD.

Potrójny przenośny monitor OFIYAA P2

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  4 najlepsze kije zręcznościowe na rynku