Zaoszczędź 86 USD na monitorze lusterka wstecznego Pyle Dash Cam

Zaoszczędź 86 USD na monitorze lusterka wstecznego Pyle Dash Cam

Posiadanie dobrego ubezpieczenia samochodu to tylko część rozwiązania wypadków samochodowych. Musisz przedstawić firmie ubezpieczeniowej dowód, że wypadek nie był z Twojej winy. DO Monitor lusterka wstecznego Pyle Dash Cam może pomóc Ci rozwiązać wszystko dzięki wielu kamerom. Ten system pomoże Ci również wydostać się z tych ciasnych sytuacji.

Zespół lusterka wstecznego współpracuje z kamerą cofania monitora LCD o przekątnej 7,4 cala. Zestaw pomoże Ci w przypadku kolizji z mikrofonem oraz wbudowanym G-sensorem automatycznego zapisu nagrywania. Jest przeznaczony do zastąpienia istniejącego zespołu lusterka wstecznego. Jazda w nocy poprawi się dzięki rozdzielczości widzenia w nocy, która oświetli Twoje auto.

Kamera Pyle Dashcam

Tył Twojego samochodu będzie chroniony przez regulowaną przednią i tylną kamerę typu slim-bar, która jest wodoszczelna klasy morskiej IP-69. Silnik lustrzany kamery samochodowej ma podwójne kamery 656 x 492 pikseli z kolorowym przetwornikiem obrazu CMD 1/4″ i rozdzielczością 420 TVL. Przechyl go do 170º.

Zestaw Pyle Dash Cam zawiera kamerę i kamerę DVR, która umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów w rozdzielczości VGA 1280 x 420. Nagrania wideo mogą być automatycznie zapisywane na osobno zakupionej karcie pamięci o pojemności 32 GB.

Zmniejsz cenę tego systemu kamer samochodowych o 86,32 USD i zapłać tylko 110,67 USD.

Monitor lusterka wstecznego Pyle Dash Cam

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 230 USD na laptopie Acer Chromebook Spin 311 Convertible