Zaoszczędź 80 USD na 50-calowym telewizorze Toshiba Smart TV z Fire TV

Zaoszczędź 80 USD na 50-calowym telewizorze Toshiba Smart TV z Fire TV

Być może czekałeś na odpowiedni moment, aby uaktualnić swój telewizor do inteligentnego telewizora, ale nie ma czasu takiego jak obecny. Telewizory Smart TV po prostu nie mają tak wysokich cen, jak kiedyś. A teraz możesz nawet otrzymywać oferty po niższych cenach, tak jak w przypadku 50-calowy telewizor Smart TV Toshiba z Fire TV. Możesz go teraz kupić, zaoszczędzić 80 USD i skorzystać z wbudowanego Fire TV i wielu innych wspaniałych funkcji.

Ta edycja Fire TV pozwala na nadawanie telewizji na żywo i przesyłanie strumieniowe treści, które uwielbiasz, aby zadokować. Podłącz antenę HD (w zestawie), aby oglądać telewizję bezprzewodową i korzystaj z Fire TV, aby przesyłać strumieniowo Disney, Netflix, YouTube, Prime Video, Hulu i nie tylko.

Toshiba 50 Smart Tv Fire

50-calowy telewizor Smart TV firmy Toshiba wykona całą ciężką pracę za Ciebie. Po podłączeniu wystarczy podłączyć go do Wi-Fi i cieszyć się wszystkimi ulubionymi programami telewizyjnymi i filmami. Znajdź treści, które chcesz obejrzeć, za pomocą dołączonego pilota. Ponadto uruchamiaj aplikacje, zmieniaj wejścia i steruj innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi, a wszystko to za pomocą głosu.

Smart TV będzie nadal stawał się inteligentniejszy, ponieważ nowe umiejętności i funkcje Alexy są udostępniane za pośrednictwem bezprzewodowych aktualizacji. Nigdy nie będziesz musiał czekać i zawsze będziesz na bieżąco.

Być może jedną z najlepszych funkcji poza wbudowanym Fire TV jest jakość obrazu 4K Ultra HD. Ma ponad 8 milionów pikseli, aby zapewnić piękną klarowność, kontrast i kolory. Twoje programy telewizyjne i filmy będą wyglądać najlepiej w ultra wysokiej rozdzielczości.

Zmniejsz cenę tego 50-calowego telewizora o 80 USD i zapłać tylko 349,99 USD lub odbierz 60 USD z 43-calowego telewizora i zapłać tylko 289,99 USD.

50-calowy telewizor Smart TV firmy Toshiba z Fire TV

Czy ten artykuł jest przydatny?

Czytać  Zaoszczędź 25% na kontrolerze PowerA MOGA SP5-A Plus

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.