Zaoszczędź 75 USD na inteligentnych okularach dźwiękowych Echo Frames

Zaoszczędź 75 USD na inteligentnych okularach dźwiękowych Echo Frames

Amazon był w stanie umieścić swoją technologię głośników Echo w prawie wszystkim, od głośników po termostaty. Dodali również technologię do Inteligentne okulary audio Echo Frames (2. generacji). Możesz je zdobyć teraz jako wczesną ofertę Amazon Prime Day i cieszyć się wyjątkowym sposobem słuchania muzyki, audiobooków i rozmów telefonicznych.

Te inteligentne okulary są gotowe na receptę, zapewniając jednocześnie dostęp do Alexy bez użycia rąk, jak inne produkty Echo. Są lekkie i wyposażone w elastyczne zawiasy i regulowane końcówki zauszników, a jednocześnie są odporne na zachlapanie IPX4. Dźwięk jest kierowany do Twoich uszu przez otwarte ucho audio. Możesz dostosować głośność tak, aby słyszeć tylko Ty, blokując inne dźwięki wokół Ciebie.

Okulary z ramkami Echo

Dzięki inteligentnym okularom audio Echo Frames możesz odtwarzać muzykę, książki audio lub wiadomości, wykonywać i wysyłać połączenia i ogłoszenia, sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi oraz słuchać przypomnień i alarmów. Możesz także słuchać dźwięku ze smartfona, a nawet uzyskać dostęp do innych asystentów głosowych: Asystenta Google i Siri.

Żywotność baterii inteligentnych okularów zapewnia ponad dwie godziny rozmów, interakcji Alexa i odtwarzania multimediów w ciągu 14 godzin dziennie. Alternatywnie możesz uzyskać do czterech godzin nieprzerwanego odtwarzania po pełnym naładowaniu. Mikrofony są zaprojektowane tak, aby reagować tylko na Twój głos i można je całkowicie wyłączyć za pomocą dwukrotnego naciśnięcia przycisku.

Zniżka 75 USD na te inteligentne okulary w kolorach Classic Black, Horizon Blue lub Modern Tortoise i zapłać tylko 174,99 USD.

Inteligentne okulary audio Echo Frames (2. generacji)

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 30 USD na eufy Security Smart Lock Touch