Zaoszczędź 72 USD na słuchawkach Sony WHCH710N z redukcją szumów

Zaoszczędź 72 USD na słuchawkach Sony WHCH710N z redukcją szumów

Jeśli nadal pracujesz w swoim domowym biurze, być może zdajesz sobie sprawę, że Twoje zestawy słuchawkowe nie wystarczają do prowadzenia wideokonferencji i odbierania połączeń telefonicznych. Musisz blokować wszystko, co dzieje się wokół Ciebie. Do tego potrzebujesz Słuchawki Sony WHCH710N z redukcją szumów ze względu na dużą redukcję szumów. Dodatkowo otrzymujesz baterię o długiej żywotności, która pomoże Ci przetrwać dzień w pracy i nie tylko.

Te słuchawki pozwalają anulować świat podczas pracy. Jeśli cieszysz się wolnym czasem, ta sama funkcja redukcji szumów pozwoli Ci wymazać wszystko inne, niezależnie od tego, czy lecisz po kraju, czy podziwiasz piękno lokalnego parku. Funkcja Dual Noise Sensor Technology wykrywa i gromadzi informacje o środowisku, aby poprawić wydajność i zapewnić spokój, jakiego pragniesz.

Specyfikacje słuchawek Sony 710n 2

Dzięki słuchawkom Sony z redukcją szumów możesz pracować przez 35 godzin na baterii, co wystarczy na trzy 12-godzinne dni robocze lub ponad cztery ośmiogodzinne dni robocze. Szybkie ładowanie USB-C zapewni do 60 minut więcej czasu odtwarzania po zaledwie 10 minutach ładowania.

Wyeliminuj zmartwienia związane z niewygodnymi słuchawkami dousznymi dzięki całodziennej wygodzie słuchawek Sony. Regulowany metalowy suwak i miękkie, owalne poduszki nauszne zapewnią Ci wygodę, dzięki czemu możesz je nosić przez cały dzień, przez każde z tych 35 godzin, niezależnie od tego, czy siedzisz na długich sesjach Zoom, odbierasz wielokrotne rozmowy telefoniczne, czy po prostu ciesząc się swoimi piosenkami.

Odejmij 71,99 USD od ceny tych słuchawek i zapłać tylko 128 USD.

Słuchawki Sony WHCH710N z redukcją szumów

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 100 USD na klawiaturze Apple Magic Keyboard do iPada Pro 12,9 cala