Zaoszczędź 71 USD na bezprzewodowym systemie kamer bezpieczeństwa domowego Eufy

Zaoszczędź 71 USD na bezprzewodowym systemie kamer bezpieczeństwa domowego Eufy

Łatwo jest postrzegać rzeczy w swoim domu jako bezcenne, od rodziny, przez zwierzęta, po rzeczy w domu. Dlatego warto mieć na to oko. Nie musisz już być w domu, aby to zrobić, ponieważ możesz ubrać się w Bezprzewodowy system kamer do monitoringu domowego Eufy. Będziesz mógł zobaczyć każdego w swoim domu, w dzień lub w nocy, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza nim.

Istnieją trzy łatwe sposoby instalacji systemu kamery: przykręć ją do uchwytu zewnętrznego, z którym została dostarczona, przykleić do uchwytu magnetycznego, z którym został dostarczony, lub przykleić do dowolnej metalowej powierzchni. Kamera jest odporna na warunki atmosferyczne IP65 i ma obiektyw szerokokątny 140º, co daje wiele możliwości umieszczenia jej. Jest w 100% bezprzewodowy i zaprojektowany tak, aby działał przez 365 dni lub trzy lata w trybie gotowości, zanim konieczne będzie naładowanie.

System kamer bezpieczeństwa Eufy dwa

Eufy Wireless Home Security Camera System i jego technologia noktowizyjna zapewniają nadzór Full HD z rozdzielczością 1080p. Twój materiał wideo zostanie nagrany z wyraźną jakością, niezależnie od tego, czy jest to dzień, czy noc. Dołączona karta micro SD o pojemności 16 GB pomieści do jednego roku materiału wideo, w oparciu o 30 sekund materiału filmowego 10 razy dziennie na kamerę. Alternatywnie możesz również przesłać materiał filmowy do chmury.

Nie ma żadnych miesięcznych opłat, a obrazy z kamery można przesyłać strumieniowo na żywo z domu w czasie rzeczywistym na iOS lub Androida. System współpracuje również z Amazon Alexa.

Nie musisz zapewniać zbyt wiele, ponieważ system jest dostarczany z dwoma eufyCam E, stacją HomeBase (region A), dwoma wewnętrznymi uchwytami magnetycznymi, dwoma bezpiecznymi uchwytami zewnętrznymi, kartą micro SD 16 GB, kablem Ethernet, kablem do ładowania micro USB, zasilaczem sieciowym , etykieta ostrzegawcza i instrukcja obsługi.

Czytać  Zaoszczędź 35 USD na Echo Dot Kids Tiger + Echo Glow

Odejmij 71 USD od ceny tego systemu aparatu i zapłać tylko 208,99 USD.

Bezprzewodowy system kamer do monitoringu domowego Eufy

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.