Zaoszczędź 70 USD na słuchawkach bezprzewodowych Sennheiser CX 400BT True

Zaoszczędź 70 USD na słuchawkach bezprzewodowych Sennheiser CX 400BT True

Pod innym nazwiskiem niż jeden z głównych graczy w grze niekoniecznie oznacza to, że otrzymujesz gorszą jakość, jeśli chodzi o słuchawki. Plik Słuchawki bezprzewodowe Sennheiser CX 400BT True Są w średniej cenie i mają redukcję szumów, konfigurowalne sterowanie dotykowe i wbudowany korektor dźwięku.

Sennheiser uważa jakość za najwyższy priorytet. Słuchawki mają dynamiczny sterownik 7 mm i szeroką gamę kodeków Bluetooth, w tym AAC, aptX, SBC i pasywną redukcję szumów. Otrzymujesz doskonałą jakość dźwięku niezależnie od urządzenia przenośnego, z którym je sparujesz, i otoczenia.

Sennheiser Cx 400bt etui z funkcją ładowania słuchawek

Chociaż Sennheiser może nie być główną marką, firma czerpie z dziesięcioleci doświadczenia, aby wprowadzić słuchawki CX 400BT True Wireless na stół. Dostosuj je do swoich potrzeb. Sterowanie muzyką, połączeniami i asystentem głosowym można w pełni dostosować, a wbudowany korektor dźwięku dostosuje się do twoich preferencji. Aplikacja Smart Control umożliwia te modyfikacje zarówno dla systemu iOS, jak i Android.

Słuchawki mają długą żywotność baterii do 20 godzin na jednym ładowaniu i pozostaną wygodne i bezpieczne dzięki ergonomicznej konstrukcji i czterem rozmiarom nasadek. W zestawie znajduje się również etui ładujące i kabel ładujący USB-C.

Odejmij 69,97 USD z ceny tych czarnych lub białych słuchawek i zapłać tylko 129,98 USD.

Słuchawki bezprzewodowe Sennheiser CX 400BT True

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 100 USD na przenośnej elektrowni Bluetti EB70