Zaoszczędź 70 USD na odkurzaczu Roborock S4 Max Robot

Zaoszczędź 70 USD na odkurzaczu Roborock S4 Max Robot

Jeśli chcesz zapomnieć o niektórych obowiązkach domowych na lato, możesz to zrobić bez poczucia winy z Roborock S4 Max Robot Odkurzacz. Posiada nawigację LiDAR, wielopoziomowe mapowanie i idealnie nadaje się do domów ze zwierzętami.

Precyzyjna nawigacja laserowa pomoże Ci kontrolować, dokąd zmierza próżnia w Twoim domu. Możesz kontrolować do czterech poziomów, ponieważ odkurzacz rozpozna do czterech map. Aplikacja pokaże Ci, gdzie odkurzacz został odkurzony, a także mapę Twojego domu, harmonogramy, moc ssania i nie tylko. Twórz wiele szczegółowych harmonogramów dla swojego domu na dzień, pokoi i nie tylko.

Programowanie próżniowe Roborock S4

Odkurzacz Roborock S4 Max ma moc ssania 2000 Pa, która jest tak mocna, że ​​z łatwością usunie cały kurz z podłóg i dywanów. Automatycznie zwiększy ssanie do maksimum, gdy wykryje dywan i poprawi wydajność podczas czyszczenia dywanów. Lepiej się wspina i ma też większy kosz na śmieci!

Duża bateria w robocie odkurzającym sprawia, że ​​spędzi on więcej czasu na sprzątaniu Twojego domu i wytrzyma wystarczająco długo, aby posprzątać nawet większe domy. Czyszczenie może zająć do 180 minut. Jeśli twój pokój jest większy niż odkurzacz może pokryć w ciągu 180 minut, wróci do swojej podstawy, aby się naładować, a następnie dokończyć sprzątanie w miejscu, w którym zostało przerwane.

Zniżka 70 USD po kliknięciu kuponu Amazon na ten odkurzacz robota i zapłać tylko 359,99 USD.

Roborock S4 Max Robot Odkurzacz

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 33% na Eufy Smart Scale P1 dla całej rodziny