Zaoszczędź 69 USD na słuchawkach Apple AirPods Max

Zaoszczędź 69 USD na słuchawkach Apple AirPods Max

Choć podobne z nazwy do przełomowych słuchawek dousznych Apple, AirPods Max są zupełnie inne, ponieważ są słuchawkami nausznymi, a nie słuchawkami dousznymi. Pomimo dostępności tylko przez kilka miesięcy, Słuchawki Apple AirPods Max Już otrzymujesz zniżkę 69 USD.

Otrzymasz wysokiej jakości dźwięk na AirPods Max dzięki dynamicznemu kontrolerowi zaprojektowanemu przez Apple. Przestrzenny dźwięk z dynamicznym śledzeniem głowy pozwala poczuć się, jakbyś siedział w kinie i słuchał występu. Dźwięk obliczeniowy jest połączony z niestandardową konstrukcją akustyczną i chipem Apple H1, zapewniając zupełnie nowe wrażenia słuchowe.

Słuchawki Airpods Max

Dzięki słuchawkom Apple AirPods Max nie będą Ci przeszkadzać zewnętrzne hałasy. W zestawie aktywna redukcja szumów, która pozwala w pełni zanurzyć się w utworach, grach, podcastach, przesyłaniu strumieniowym itp. Jeśli jednak nadal chcesz słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie, na przykład gdy znajdujesz się w pobliżu ruchu, możesz ustawić zestaw słuchawkowy w trybie przezroczystości.

Zestaw słuchawkowy ma tkaną siateczkową osłonę i poduszki nauszne z pianki zapamiętującej kształt, co pozwala na odpowiednie dopasowanie. Konfiguracja z urządzeniami Apple jest prosta. Przełączanie między urządzeniami jest bezproblemowe, a funkcja wykrywania głowy zmniejsza to, o co musisz się martwić.

Zniżka 69,01 USD od ceny tego zestawu słuchawkowego Apple i zapłać tylko 479,99 USD za wybór kolorów między gwiezdnym szarym, różowym, srebrnym, błękitnym i zielonym.

Słuchawki Apple AirPods Max

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 23% na słuchawkach hybrydowych ANC Anker Soundcore Life Q20