Zaoszczędź 67 USD na zestawie wzmacniającym sygnał telefonu komórkowego do wielu pomieszczeń weBoost Home

Zaoszczędź 67 USD na zestawie wzmacniającym sygnał telefonu komórkowego do wielu pomieszczeń weBoost Home

Czy mieszkasz w okolicy, w której trudno jest uzyskać sygnał z telefonu komórkowego? Czy masz trudności z nawiązywaniem i odbieraniem połączeń? Może potrzebujesz Zestaw wzmacniacza sygnału telefonu komórkowego WeBoost Home MultiRoom. Współpracuje ze wszystkimi amerykańskimi przewoźnikami, jest zatwierdzony przez FCC i obejmuje do 5000 stóp kwadratowych.

Ten zestaw wzmacniający zapewni lepszy odbiór komórkowy w maksymalnie trzech pokojach. Ograniczy liczbę zerwanych połączeń i zapewni lepszą jakość głosu i większą prędkość transmisji danych. Współpracuje z Verizon, AT&T, Sprint, T-Mobile, Straight Talk, US Cellular i wszystkimi podłączonymi telefonami komórkowymi i urządzeniami.

Uruchamianie zestawu Weboost Booster

Do zainstalowania zestawu wzmacniacza sygnału telefonu komórkowego weBoost Home MultiRoom nie są potrzebne żadne narzędzia. Płaski kabel okienny połączy wzmacniacz z anteną zewnętrzną. Antena wewnętrzna może być zamontowana na ścianie za pomocą listew sterujących 3M lub umieszczona na półce. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu wspornikowi antena zewnętrzna może być skierowana w kierunku najbliższych wież komórkowych w celu zwiększenia siły sygnału.

Zestaw weBoost, podobnie jak wszystkie inne produkty weBoost, są kompatybilne z technologią 5G. Będzie działać w sieci 5G, dostarczając możliwie najsilniejszy sygnał komórkowy. Wszystko jest objęte dwuletnią gwarancją producenta i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy od weBoost.

Zmniejsz cenę zestawu o 67,51 USD i zapłać tylko 482,48 USD.

Zestaw wzmacniacza sygnału telefonu komórkowego WeBoost Home MultiRoom

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup słuchawki Skullcandy Indy ANC za mniej niż 100 USD