Zaoszczędź 65 USD na Echo Show 10 i Ring Smart Bulb.

Zaoszczędź 65 USD na Echo Show 10 i Ring Smart Bulb.

Więc wiesz, że potrzebujesz inteligentnego głośnika i myślisz, że chcesz mieć taki z ekranem. Zastanawiasz się również, czy chciałbyś mieć inteligentne światła kontrolowane przez Alexę. Jeśli to dotyczy Ciebie, jest to idealny pakiet dla Ciebie. Możesz dostać Echo Show 10 i inteligentna żarówka LED Ring A19 razem i zaoszczędź 64,99 $ na obu. Wypróbuj inteligentną żarówkę z dużymi oszczędnościami i zobacz, czy chcesz dodać więcej.

Nowy Echo Show 10 (3.generacji) ma ekran HD o przekątnej 10,1 cala, który przesuwa się wraz z Tobą podczas rozmowy wideo, wykonywania przepisu, ćwiczeń z programem ćwiczeń i nie tylko. widok. Wraz z tym głośnik zapewnia dźwięk kierunkowy. Ponadto możesz robić selfie aparatem 13 MP, a automatyczne kadrowanie i potrząsanie utrzymają Cię w centrum uwagi.

Pokaż 10 ruchów pierścienia świetlnego

Użyj Show 10 i Alexa, aby skonfigurować kompatybilne urządzenia Zigbee lub inne inteligentne urządzenia domowe bez potrzeby korzystania z koncentratora. Użyj Alexy, aby pokazać swoje kamery bezpieczeństwa na ekranie. Możesz użyć ruchu, aby zobaczyć cały obszar. Możesz także sterować inteligentnym oświetleniem, regulować inteligentny termostat, otrzymywać powiadomienia mobilne, dodawać do swojego harmonogramu, łączyć się z innymi urządzeniami i nie tylko.

Oczywiście inteligentna żarówka LED Echo Show 10 i pierścień A19 będą ze sobą współpracować. Żarówka Ring zastępuje standardowe żarówki A19. Po prostu wkręć inteligentną żarówkę do wybranego gniazdka i uzyskaj 800 lumenów światła (odpowiednik 60 W).

Weź 64,99 $ zniżki na ten pakiet z głośnikiem w kolorze Charcoal lub Glacier White i zapłać tylko 199 $.

Echo Show 10 i inteligentna żarówka LED Ring A19

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź do 38% na Garmin vivofit jr. 2 trackery fitness dla dzieci