Zaoszczędź 62% na kamerze samochodowej Chortau Dash Cam, z przodu iz tyłu

Zaoszczędź 62% na kamerze samochodowej Chortau Dash Cam, z przodu iz tyłu

Byłoby wspaniale mieć wszystkie opcje nowości dla nowego samochodu, ale płacenie dużej opłaty za samochód co miesiąc nie jest zbyt korzystne, zwłaszcza jeśli twój obecny samochód nadal działa dobrze. Jednym z rozwiązań jest kupowanie tych funkcji jako dodatków, takich jak Kamera samochodowa Chortau, przednia i tylna. Chociaż wiele nowych samochodów ma wbudowane kamery, możesz uzyskać tę opcję dzięki temu zestawowi kamery samochodowej.

System kamer ma przedni aparat o szerokim zakresie dynamicznym o rozdzielczości 1080P i wodoodporną tylną kamerę. Przednia kamera wyraźnie uchwyci tablice rejestracyjne i znaki drogowe, nawet w nocy. 170º kamery przedniej i 130º kamery tylnej pomogą wyeliminować martwe punkty.

Oferta Chortau Dashcam bez pudełka
.

Kamera samochodowa Chortau Dash Cam, zarówno z przodu, jak iz tyłu, ma płynne nagrywanie w pętli, które nadpisuje stare nagrania nowym materiałem, gdy karta pamięci jest pełna. Obsługuje kartę micro SD o pojemności 32 GB, która nie jest dołączona do zakupu. G-sensor o zmiennej czułości wykryje nagłe kolizje, a kamery automatycznie rozpoczną nagrywanie. Materiał filmowy zostanie natychmiast zapisany i zablokowany, aby zapobiec nadpisaniu w przypadku rozwiązywania sporów. Nagrane zostaną również przypadkowe zadrapania na Twoim samochodzie.

System aparatu jest łatwy w instalacji i obsłudze, a instrukcja obsługi zawiera pomocne zdjęcia. Mocowanie przyssawkowe pozwala zainstalować kamerę na przedniej szybie w kilka sekund. Następnie wystarczy włożyć kartę SD i podłączyć zasilanie. Kamery włączą się natychmiast po uruchomieniu samochodu i zapiszą wszystkie nagrania wideo, które zostały nagrane po wyłączeniu silnika. W przypadku jakichkolwiek problemów Chortau oferuje posprzedażowe wsparcie techniczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Uzyskaj 62% zniżki na tę kamerę samochodową za 100 USD i zapłać tylko 38,23 USD.

Kamera samochodowa Chortau, przednia i tylna

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 14 USD, kupując mobilny kontroler gier Razer Kishi