Zaoszczędź 61 USD, kupując Garmin Forerunner 245 Music Running Smartwatch

Zaoszczędź 61 USD, kupując Garmin Forerunner 245 Music Running Smartwatch

Przy obecnej technologii mamy tę korzyść, że możemy uzyskać urządzenia spełniające nasze potrzeby. Jeśli jesteś biegaczem, który lubi słuchać ulubionych piosenek podczas uderzania w tor, spodoba ci się Garmin Forerunner 245 Music Running Smartwatch. Możesz dodać swoją ulubioną muzykę strumieniową i otrzymywać zaawansowane informacje o dynamice biegu podczas treningu.

Zsynchronizuj smartwatch z różnymi usługami strumieniowania muzyki, w tym Spotify i Deezer. Synchronizuj swoje ulubione listy odtwarzania, aby słuchać muzyki bez reklam i przechowywać do 500 utworów na urządzeniu. Przesyłaj muzykę z komputera i słuchaj przez słuchawki przez Bluetooth.

Garmin Forerunner Music Smartwatch

Zegarek Garmin Forerunner 245 Music Running pozwoli Ci podejmować mądrzejsze decyzje treningowe, które pomogą Ci przygotować się do następnego biegu. Spójrz na swoje VO2 max i usuń swoje obawy o upał i wysokość, ponieważ zegarek zrozumie wpływ na Twoją wydajność. Twoja historia ćwiczeń i wskaźniki wydajności są oceniane, aby sprawdzić, czy trenujesz produktywnie. Uzyskaj informacje zwrotne na temat treningu aerobowego i beztlenowego.

Twórz własne treningi za pomocą narzędzi dostępnych w internetowej społeczności fitness Garmin Connect lub pobieraj bezpłatne treningi. Możesz też wypróbować Garmin Coach, który pomoże Ci osiągnąć cele przed kolejnym biegiem. Trenerzy eksperci mogą oferować bezpłatne plany treningowe, które będą dostosowane do Ciebie i Twoich celów. Dodatkowo dodaj profile aktywności dla jazdy na rowerze, pływania i wiosłowania, a także treningu na eliptycznym lub schodowym.

Odejmij 61,04 USD z ceny tego czarnego smartwatcha GPS i zapłać tylko 288,95 USD. Ponadto weź to puste za 289,98 USD i Aqua za 299,99 USD. Jest również dostępny z czujnikiem tętna, HRM lub modułem dynamiki biegu oraz z muzyką lub bez w różnych kolorach i cenach.

Garmin Forerunner 245 Music Running Smartwatch

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 100 USD na odblokowanym telefonie Samsung Galaxy XCover Pro