Zaoszczędź 600 USD na zakrzywionym monitorze do gier Samsung CRG9 49″

Zaoszczędź 600 USD na zakrzywionym monitorze do gier Samsung CRG9 49"

Tak, dobrze przeczytałeś ten tytuł: 600 USD zniżki na monitor do gier. Może to być akcesorium do gier, o którym nie wiedziałeś, że potrzebujesz… dopóki nie zobaczyłeś, że możesz zaoszczędzić 600 USD na jednym. Pomimo dużej zniżki na Zakrzywiony monitor do gier Samsung 49″ CRG9, nadal będziesz otrzymywać monitor, który na targach CES 2019 2019 otrzymał tytuł Best of Innovation.

Ten ultraszeroki, podwójny, zakrzywiony monitor do gier QHD jest taki sam, jak dwa 27-calowe wyświetlacze QHD ustawione obok siebie. Wraz z tym otrzymujesz częstotliwość odświeżania 120 Hz i technologię AMD FreeSync 2, aby zapewnić wysoki zakres dynamiki przy zmniejszonym opóźnieniu wejściowym i kompensacji niskiej liczby klatek na sekundę. HDR zapewnia również maksymalną jasność wynoszącą 1000 nitów, a technologia QLED zapewnia jaśniejsze i bardziej realistyczne kolory.

Zakrzywiona podstawka pod monitor do gier Samsung 49

Funkcje podzielonego ekranu w zakrzywionym 49-calowym monitorze do gier CRG9 firmy Samsung zwiększą Twoją produktywność dzięki funkcjom takim jak obraz po obrazie. Na tej dużej przestrzeni możesz wykonywać wiele zadań jednocześnie, dzięki czemu możesz sprawdzać media społecznościowe podczas grania w gry, a nawet oglądania filmu. Jednak nie stracisz nic z jakości. Super ultraszeroki wyświetlacz o przekątnej 32,9 cala ma ultraszerokokątny współczynnik proporcji 5120 x 1440, dzięki czemu Twoje gry są wyjątkowo drobne.

Podłącz wiele urządzeń do tego monitora, w tym laptopa, komputer stacjonarny, Xbox i PS4. Jest zoptymalizowany dla wszystkich gatunków gier: FPS, RTS, RPG itp.

Zniżka o 600 USD od ceny tego monitora do gier 120 Hz i zapłać tylko 899,99 USD. Alternatywnie, kup monitor do gier 240 Hz i zapłać 2249 USD.

Zakrzywiony monitor do gier Samsung 49″ CRG9

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Ściągawka ze skrótami klawiaturowymi Microsoft Teams