Zaoszczędź 600 USD na telewizorze BRAVIA Sony A8H 55 „Smart TV z Alexa

Zaoszczędź 600 USD na telewizorze BRAVIA Sony A8H 55 "Smart TV z Alexa

Mimo że minął już ponad tydzień po Amazon Prime Days, wciąż można znaleźć fantastyczne oferty. Czy chcesz 600 $ zniżki? A co z 32%? To jest zniżka na ten model 2020 55-calowy telewizor BRAVIA Sony A8H Smart TV z Alexa. Wraz z Alexą otrzymujesz także 4K Ultra HD, HDR i tryb gry.

Może to być model 2020, ale ten inteligentny telewizor nadal zawiera najlepszy procesor Sony, oferujący kontrast OLED z czystą czernią, maksymalną jasnością i naturalnymi kolorami. Wszystko, co widzisz, można uaktualnić do prawie 4K. Miliony pikseli są doładowywane, aby zapewnić żywe kolory, które uzupełnią czystą czerń OLED. Wyświetlacz Triluminos dodaje jeszcze bardziej zaawansowane kolory i gradacje.

Telewizor Sony A8h Bravia

Przynieś konsolę Sony PlayStation i korzystaj z dedykowanego trybu gry w telewizorze Sony BRAVIA A8H 55″, aby uzyskać płynniejszą i bardziej responsywną rozgrywkę.

Użyj asystenta głosowego Asystenta Google, aby sterować telewizorem za pomocą głosu, a także inteligentnymi urządzeniami domowymi. Wyszukuj ulubione filmy i programy telewizyjne, a także uzyskuj odpowiedzi na pytania, zarządzaj zadaniami i przypomnieniami i nie tylko. Możesz też używać Alexy w ten sam sposób podczas odtwarzania muzyki i przeglądania strumieni z inteligentnej kamery. Działa również z Siri po zintegrowaniu z iPhonem lub innymi urządzeniami zgodnymi z Siri.

Zniżka 601,99 USD z ceny katalogowej tego 55-calowego smart TV i zapłać tylko 1298 USD. Możesz również kupić ten telewizor w wersji 65″ i/lub z uchwytem ściennym, soundbarem G700 lub soundbarem Z9F w wyższych cenach.

55-calowy telewizor BRAVIA Sony A8H Smart TV z Alexa

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup nowy 39-calowy telewizor Insignia Smart HD za mniej niż 200 USD