Zaoszczędź 600 USD, kupując 55-calowy telewizor LG OLED Smart TV z Alexą

Zaoszczędź 600 USD, kupując 55-calowy telewizor LG OLED Smart TV z Alexą

Jeśli utkniesz w domu, czekając, aż zima w końcu opadnie, być może chcesz w pełni zanurzyć się w rozrywce. Możesz to zrobić za pomocą pliku 55 ″ LG OLED Smart TV z Alexą. A co najważniejsze, możesz go otrzymać ze zniżką w wysokości 600 USD.

Piksele OLED w telewizorze emitują własne światło. Pozwala to na uzyskanie doskonałej czerni, bogatych kolorów i pięknego obrazu. Tylko OLED może całkowicie i niezależnie wyłączyć piksele. Obejmuje najbardziej zaawansowaną obsługę ruchu firmy LG, umożliwiającą wykonywanie szybkich ruchów w sportach i sekwencjach akcji.

Wymiary LG 55 Smart TV

Procesor A9 Gen 3 AI 4K w 55-calowym telewizorze LG OLED Smart TV sprawia, że ​​wszystko, co widzisz i słyszysz, jest lepsze, wyraźniejsze, płynniejsze i bardziej dynamiczne. Ma AI Picture Pro, AI Sound Pro i AI 4K Upscaling, dzięki czemu jest to najbardziej zaawansowany procesor 4K firmy LG i pomaga w ewolucji z czasem.

Dzięki platformie WebOS telewizor LG smart TV strumieniuje filmy i ulubione programy telewizyjne. Znajdź nowe programy, aby cieszyć się aplikacjami. Użyj sterowania głosowego i sterowania ruchem pilota Magic do mówienia, wskazywania, przewijania i klikania, aby obsługiwać telewizor i oglądać ulubioną rozrywkę. W zestawie cztery porty HDMI, dwa porty USB, wejście RF, wejście AV, wejście Ethernet, wejście RS-232C, cyfrowe wyjście audio, a także Wi-Fi i Bluetooth 5.0.

Weź 603 USD zniżki i kup 55-calowy telewizor smart za jedyne 1396,99 USD. Możesz także dodać soundbar i uzyskać sprzęt w rozmiarach 48 ″, 65 ″ i 77 ″ w różnych cenach.

55 ″ LG OLED Smart TV z Alexą

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 26 USD na zegarku FirYawee na Androida i iOS