Zaoszczędź 60 USD na tablecie Amazon Fire HD 10 Kids Pro

Zaoszczędź 60 USD na tablecie Amazon Fire HD 10 Kids Pro

Po co udostępniać swój tablet lub laptop dziecku? Musisz się martwić o dodanie kontroli rodzicielskiej, że coś schrzanią i że zobaczą coś, czego nie chcesz, aby zobaczyli. Ale nie musisz tego robić z Tablet Amazon Fire HD 10 dla dzieci Pro Mogą mieć swój własny tablet, ale taki, który odciąża rodziców.

Nie popełnij błędu: to nie jest zabawka; To w pełni funkcjonalny tablet, aczkolwiek dla dzieci w wieku 6-12 lat. Posiada ośmiordzeniowy procesor, 3 GB pamięci RAM, 10,1″ ekran Full HD ze wzmocnionym glinokrzemianem, dwa aparaty i port USB-C. Pamięć można rozszerzyć do 1 TB. Jeśli tablet się zepsuje, nie ma problemu z bezproblemową dwuletnią gwarancją.

Amazon Fire Hd 10 Kids Pro Aplikacje na tablety

Dołączona jest roczna subskrypcja Amazon Kids +. Odblokuj ponad 20 000 aplikacji, gier, książek, filmów, piosenek i audiobooków. Obejmuje to treści edukacyjne z National Geographic, Rabbids Coding i innych. Subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona po roku, kiedy zostanie naliczona opłata w wysokości 2,99 USD plus miesięczny podatek. Z łatwością anuluj w dowolnym momencie.

Chociaż istnieje dostęp do sklepu cyfrowego, dzieci nie mogą kupować aplikacji. Mogą zamawiać dowolne aplikacje, ale przed zakupem lub pobraniem muszą zostać zatwierdzone przez rodzica. Kontrola przeglądarki internetowej pomoże filtrować nieodpowiednie treści, a rodzice mogą również blokować określone strony internetowe. Dzieci mogą wysyłać ogłoszenia oraz nawiązywać połączenia głosowe i wideo, gdy korzystają z Wi-Fi, ale tylko do zatwierdzonych kontaktów za pośrednictwem Alexy.

Zniżka 60 USD od ceny tego tabletu dla dzieci w wybranych przez siebie kolorach, roczna usługa Amazon Kids +, kontrola rodzicielska, smukłe etui i dwuletnia gwarancja oraz zapłać tylko 139,99 USD. Alternatywnie dodaj etui dla dzieci, osłonę ekranu i słuchawki za łączną kwotę 207,46 USD.

Tablet Amazon Fire HD 10 dla dzieci Pro

Czytać  Jak podłączyć klawiaturę i mysz do konsoli Xbox One

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.