Zaoszczędź 60 USD na odpornych na zachlapanie prawdziwych słuchawkach bezprzewodowych Sony

Zaoszczędź 60 USD na odpornych na zachlapanie prawdziwych słuchawkach bezprzewodowych Sony

Jeśli chcesz mieć w pełni funkcjonalny zestaw słuchawek, ale chcesz wybrać znaną markę, której możesz zaufać, rozważ Słuchawki Sony True Wireless odporne na zachlapanie. Otrzymujesz wszystko, czego oczekujesz od słuchawek bezprzewodowych, w tym redukcję szumów.

Te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki są kompatybilne z iPhone’ami i Androidem oraz synchronizują się przez Bluetooth i NFC. Posiadają stopień ochrony IPX4, aby wytrzymać rozpryski potu lub deszczu, niezależnie od tego, czy pracujesz w pomieszczeniu, czy w czasie pogody. Silikonowe mocowanie zapewni komfort podczas każdego ruchu.

Oferta białych słuchawek bezprzewodowych Sony

Na zasilaniu bateryjnym masz do dziewięciu godzin odtwarzania w ciągu dnia, ale słuchawki bezprzewodowe Sony True Wireless odporne na zachlapanie są również wyposażone w etui ładujące, które zapewni im bezpieczeństwo i naładowanie.

Cyfrowa redukcja szumów w słuchawkach zminimalizuje zakłócenia i hałas, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk, niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, podcastów, czy rozmawiasz przez telefon z rodziną lub kolegą. Dodatkowy bas zapewni doskonałą jakość dźwięku o niskim spektrum w każdej słuchawce, chociaż połączenia telefoniczne będą wykonywane tylko przez lewą słuchawkę.

Odejmij 59,51 USD od ceny tych białych słuchawek i zapłać tylko 120,48 USD. Za inne kolory słuchawek, w tym czarny, niebieski, różowy i żółty, zapłać od 79,99 USD do 178 USD.

Słuchawki Sony True Wireless odporne na zachlapanie

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 64 USD na odblokowanym smartfonie Ulefone Note 9P