Zaoszczędź 58 USD na odblokowanym smartfonie DOOGEE S96 Pro Rugged

Zaoszczędź 58 USD na odblokowanym smartfonie DOOGEE S96 Pro Rugged

Wielu z nas nosi przy sobie smartfony przez cały czas, ale nie zawsze dbamy o to, by były w idealnym stanie. To prowadzi do tego, że wiele osób otrzymuje mocniejsze etui na swoje telefony. Ale dlaczego nie zacząć od wytrzymałego telefonu? Wypróbuj DOOGEE S96 Pro wytrzymały odblokowany smartfon Wytrzyma żywioły i jest wyposażony w kamerę noktowizyjną 20MP.

Smartfon ma stopień ochrony IP68 i nadal działa, nawet gdy jest mokry lub w zapylonym otoczeniu. Jest odporny na zanurzenie w wodzie na głębokość 1,5 m przez maksymalnie 30 minut, do 24 godzin w betonie o głębokości 1 m i może wytrzymać zakres temperatur od -67ºF do 158ºF. Może nawet przenosić telefony i filmy pod wodą .

Wodoodporny wytrzymały smartfon Doogee

Smartfon DOOGEE S96 Pro ma flagowy ultra-wyraźny aparat 48MP i kamerę noktowizyjną 20MP. Dzięki czterem lampom podczerwieni i czterem lampom LED możesz robić zdjęcia nawet w całkowitej ciemności z odległości do 21 metrów. Przedni aparat 16 MP poprawi rysy twarzy. Graj prawdziwym wielopunktowym kontrolerem dotykowym (10 palców).

Telefon zawiera ośmiordzeniowy procesor MTK Helio G90, 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci ROM i system Android 10. Pamięć można rozszerzyć do 256 GB. Duża bateria 6350 mAh ładuje się szybkim ładowaniem 24 W i bezprzewodową ładowarką 10 W i wystarcza na dwa dni. Może współpracować z GSM, WCDMA i LTE z T-Mobile, Metro PCS, niektórymi AT&T i innymi. Nie jest obsługiwany przez sieci Cricket lub CDMA, takie jak Verizon, Sprint i Boost Mobile.

Zniżka 58,50 USD z ceny tego smartfona i zapłać tylko 331,49 USD.

DOOGEE S96 Pro wytrzymały odblokowany smartfon

Czy ten artykuł jest przydatny?

.

Czytać  Zaoszczędź 55% na Magnetycznej bezprzewodowej ładowarce do iPhone'a 12