Zaoszczędź 550 USD na 17-calowym laptopie Dell XPS

Zaoszczędź 550 USD na 17-calowym laptopie Dell XPS

Jasne, zadowalałeś się jakimkolwiek komputerem, który mógłbyś znaleźć, kiedy zacząłeś pracować w domu, ale ponad rok później możesz zdawać sobie sprawę, że będziesz pracować zdalnie dłużej, niż planowałeś i potrzebujesz czegoś innego, stałego. Rozważ to Notebook Dell XPS 17 ″ z systemem Windows 10 Home. Możesz kupić ten model 2020 ze zniżką w wysokości 550 USD.

W tym laptopie otrzymasz kaliber komputera stacjonarnego, biorąc pod uwagę jego wydajność z procesorami Intel Core dziesiątej generacji. Procesor graficzny GeForce zapewni przełomową grafikę i usprawni Twoją pracę nad kreatywnymi aplikacjami. Zawiera również 32 GB pamięci DDR4-2933 MHz i dysk SSD M.2 NVMe PCIe o pojemności 1 TB. Wszystko to w zaskakująco smukłej obudowie, w tym oddzielnej grafice z dwoma przeciwległymi wentylatorami wyciągowymi, które zwiększą przepływ powietrza.

Laptop Dell Xps

Będziesz cieszyć się grafiką NVIDIA RTX 2060 na ekranie dotykowym InfinityEdge 17 ″ UHD + 3840 x 2400 500 nitów. Twoje treści przesyłane strumieniowo i połączenia Zoom będą wyglądać lepiej niż kiedykolwiek. Laptop Dell XPS ma 93,7 procent ekranu do obudowy i pomimo 17-calowego ekranu laptop jest w rzeczywistości mniejszy niż 48 procent 15-calowych laptopów dostępnych na rynku.

Oprócz systemu Windows 10 Home laptop ma również wszystkie kreatywne narzędzia, których możesz potrzebować. Zanurz się w pracy, słuchając dźwięku przestrzennego 3D z czterogłośnikowej konstrukcji z dźwiękiem Waves Nx. Pracuj ze wszystkimi ulubionymi urządzeniami peryferyjnymi dzięki czterem portom Thunderbolt 3, pełnowymiarowemu czytnikowi kart SD, gniazdu combo słuchawek / mikrofonu 3,5 mm oraz szczelinie blokującej w kształcie klina. W zestawie znajduje się również przejściówka z USB-C na USB-A.

Zmniejsz cenę tego laptopa o 550 USD i zapłać tylko 2749,98 USD.

Notebook Dell XPS 17 ″ z systemem Windows 10 Home

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 100 USD na klawiaturze Apple Magic Keyboard do iPada Pro 12,9 cala