Zaoszczędź 55% na Magnetycznej bezprzewodowej ładowarce do iPhone’a 12

Zaoszczędź 55% na Magnetycznej bezprzewodowej ładowarce do iPhone'a 12

Firma Apple opracowała w zeszłym roku nową technologię magnetyczną do ładowania nowej serii smartfonów iPhone 12. Pomimo nowości Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa MONSONTHStworzony specjalnie dla serii iPhone 12, oferuje już ofertę za mniej niż 15 USD. Ale jest jeszcze lepszy, ponieważ jest to dwupak.

Co byś zrobił z dwiema ładowarkami? Cóż, możesz jednocześnie ładować iPhone’a i AirPods. Ładowarki współpracują z telefonami iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Mini, AirPods Pro i MagSafe Case White. Nie będzie działać z metalowymi obudowami lub etui z uchwytami, wspornikami lub uchwytami na karty.

Monsonth Iphone 12 Magnetic Wireless Charger

Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa MONSONTH nie wpływa na sygnał ani wydajność ładowania. Magnetycznie zatrzaskuje się na miejscu (tylko modele iPhone’a 12 i etui z MagSafe), aby zapewnić idealne wyrównanie i mocne trzymanie dla stabilnego ładowania. W pełni naładuje iPhone’a 12 w zaledwie 3,2 godziny, chroniąc go przed przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem. Ładuje się całkowicie szybciej niż inne ładowarki bezprzewodowe.

W zestawie otrzymasz dwie ładowarki. Obie będą miały 3,3 stopy. wbudowane kable USB-C wraz z 18-miesięczną gwarancją i instrukcją obsługi. Zasilacz nie jest dołączony, ale można użyć zasilacza USB-C PD o mocy co najmniej 18 W.

Do 28 marca uzyskaj 55% zniżki z kodem 55Z637TE i kup ten zestaw dwóch bezprzewodowych ładowarek za jedyne 14,85 USD.

Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa MONSONTH

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 86 USD na monitorze lusterka wstecznego Pyle Dash Cam