Zaoszczędź 55% na kamerze internetowej Zealinno 1080P z mikrofonem

Zaoszczędź 55% na kamerze internetowej Zealinno 1080P z mikrofonem

Jeśli od jakiegoś czasu pracujesz w domu i szukasz bardziej trwałego rozwiązania, potrzebujesz dobrej kamery internetowej do obsługi wszystkich wideokonferencji. Weź pod uwagę Kamera internetowa Zealinno 1080P z mikrofonem które możesz odebrać z 55% rabatem! Pomimo spadku ceny nie skąpi żadnych funkcji i doskonale nadaje się do Zoom, YouTube, Skype, Xbox, FaceTime itp.

Zapewnia wyraźne zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości 1080P. Posiada automatyczną korekcję słabego oświetlenia i autofokus z technologią HDR, a także technologię poprawiania twarzy. Automatycznie dostosowuje kolor i jasność do naturalnego światła. Trzydzieści klatek na sekundę synchronizuje wideo, aby było zgodne z rzeczywistością.

Oferta mikrofonów z kamerą internetową Zealinno

Wbudowany podwójny cyfrowy mikrofon stereofoniczny w kamerze internetowej Zealinno 1080P ma automatyczną redukcję szumów i doskonały dźwięk stereo, zapewniając czysty, czysty dźwięk. Odbierze dźwięk nawet z większej odległości. Jest to doskonała opcja do wideokonferencji i gier.

Kamera rejestruje wideo pod szerokim kątem do 120 stopni i ułatwia prowadzenie rozmów i nagrywanie pod szerokim kątem 120 stopni. Łatwo jest zmienić kąt widzenia z 360 °, aby pokazać się w jak najlepszym świetle. Posiada kabel o przekątnej 63 ″ z USB 2.0 bez konieczności instalowania sterownika, dzięki czemu jest łatwy w użyciu w mniej niż minutę z kompatybilnym urządzeniem. Jest również składany, dzięki czemu można go wygodnie zabrać ze sobą.

Zniżka o 33 USD od ceny tej kamery internetowej i zapłać tylko 26,99 USD.

Kamera internetowa Zealinno 1080P z mikrofonem

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 21 USD na 10,1-calowej inteligentnej cyfrowej ramce na zdjęcia Nixplay