Zaoszczędź 52 USD na głośniku Sony SRS-XB43 z dodatkowym basem Bluetooth

Zaoszczędź 52 USD na głośniku Sony SRS-XB43 z dodatkowym basem Bluetooth

Twoja muzyka nie brzmi dobrze, jeśli nie słyszysz dudniącego basu? Czasami trudno to usłyszeć na przenośnym głośniku. Jednak nie będziesz mieć tego problemu z Głośnik Bluetooth Sony SRS-XB43 z dodatkowymi basami. Oprócz tego, że jest bezprzewodowy i wodoodporny, ma również dodatkowe basy, dzięki czemu możesz słuchać muzyki tak, jak chcesz.

Zacznij teraz tworzyć tę listę odtwarzania, która zawiera całą muzykę, na którą czekałeś głośno i głośno. Kup ten głośnik na wszystkie imprezy plenerowe, niezależnie od tego, czy w każdy weekend organizujesz letnie imprezy, czy po prostu lubisz siedzieć na zewnątrz, słuchając muzyki i czytając letni bestseller. Zsynchronizuj do 100 takich głośników, aby korzystać z funkcji Party Connect.

Wodoodporny głośnik Sony Extra Bass

Głośnik Sony SRS-XB43 Extra Bass Bluetooth jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, ponieważ jest odporny na kurz, utlenianie i wodę oraz posiada stopień ochrony IP67. 24-godzinna bateria oznacza, że ​​naprawdę możesz jej słuchać przez cały dzień. Nawet słuchaj w nocy dzięki dwóm podświetleniom głośników i wielokolorowym podświetleniom liniowym, którymi możesz sterować za pomocą aplikacji Firestable.

Zbalansowany głośnik X poprawi jakość dźwięku. Używaj go również jako głośnika, aby wygodnie rozmawiać bez użycia rąk, gdy jesteś na zewnątrz, ciesząc się słońcem, a nawet podczas połączenia konferencyjnego w środku.

Zniżka 51,99 USD z ceny tego głośnika Bluetooth 14,33″ x 5,98″ x 7,8″ i zapłać tylko 198 USD.

Głośnik Bluetooth Sony SRS-XB43 z dodatkowymi basami

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 23% na słuchawkach hybrydowych ANC Anker Soundcore Life Q20