Zaoszczędź 52 USD, kupując 32-calowy telewizor Samsung Frame Smart TV

Zaoszczędź 52 USD, kupując 32-calowy telewizor Samsung Frame Smart TV

Są takie piękne treści, które możemy umieścić na telewizorach, a nawet użyć ich do wyświetlenia naszych ulubionych zdjęć. Wydaje się też, że wszystkie urządzenia mają płaski ekran i smart TV. Dlaczego więc nie złożyć tego wszystkiego razem i oprawić, gdy wisi na ścianie? Przejrzyj 32-calowy telewizor Samsung Smart TV z ramką która zmienia twoją rozrywkę w piękne dzieło sztuki.

Kropki kwantowe w tablicy generują ponad 1 miliard odcieni kolorów, aby poprawić wrażenia wizualne. Jeśli zostawisz telewizor w trybie artystycznym, wbudowany czujnik ruchu wyświetli jedno z twoich ulubionych dzieł sztuki za każdym razem, gdy wejdziesz do pokoju.

Możesz kupować pojedyncze dzieła sztuki lub subskrybować stale aktualizowaną bibliotekę. Zmodernizuj telewizor Samsung 32-calowy Smart TV z ramką, dodając dostosowywaną ramkę do wyboru w kolorze czarnym, białym, beżowym lub orzechowym.

Oferta ramka pod telewizor Samsung

Alexa jest również wbudowana w ten inteligentny telewizor. Możesz poprosić Alexę o otwarcie aplikacji, zmianę kanału, wyszukiwanie ulubionych programów telewizyjnych i filmów, odtwarzanie wybranej muzyki, sterowanie innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi i nie tylko. Dostęp do Alexy uzyskuje się za pomocą przycisku na pilocie.

W zestawie z zestawem znajduje się szczelny wspornik ścienny, puszka połączeniowa i niewidoczny kabel krosowy.

Weź 52 $ zniżki i kup ten 32-calowy telewizor i zapłać 547,99 $. Kup go z ramką i zapłać od 580,26 USD do 594,10 USD, w zależności od wybranego koloru. Możesz go również kupić za 43 ″, 50 ″, 55 ″, 65 ″ i 75 ″ z różnymi rabatami. Istnieje również opcja dodania soundbara SGOT.

32-calowy telewizor Samsung Smart TV z ramką

Czy ten artykuł jest przydatny?

Czytać  Kup 120-calowy ekran projekcyjny Mdbebbron za połowę ceny