Zaoszczędź 52% na bezprzewodowych słuchawkach Lenovo Live Pods LP1

Zaoszczędź 52% na bezprzewodowych słuchawkach Lenovo Live Pods LP1

Szukasz słuchawek, które działają podobnie do drogich, ale nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na ich zakup? Masz z nim szczęście Słuchawki bezprzewodowe Lenovo Live Pods LP1. Są bezprzewodowe, wodoszczelne IPX4, działają z Bluetooth 5.0 i nowszymi, a po obliczeniu bezpłatnej wysyłki możesz je kupić za ponad połowę.

Te prawdziwe słuchawki bezprzewodowe są zasilane przez Bluetooth 5.0 i charakteryzują się niskimi opóźnieniami i niskim zużyciem energii. Są idealne do uprawiania sportu, ponieważ są lekkie i wygodne oraz całkowicie mieszczą się w uchu. Mają podwójną membranę słuchawek z głośnikiem 10 mm, który popycha je jeszcze dalej.

Etui na słuchawki Lenovo Lp1

Słuchawki bezprzewodowe Lenovo Live Pods LP1 mają długą żywotność baterii bez konieczności częstego ładowania, dzięki etui ładującemu. Po 1,5 godziny ładowania możesz słuchać muzyki do 12 godzin. Dzięki obsłudze dwóch hostów nie ma różnicy między podstawowymi a dodatkowymi. Słuchawki mają inteligentne sterowanie dotykowe, a także obsługują asystenta głosowego, ale tylko w języku chińskim.

Przy pierwszym użyciu słuchawki wymagają ręcznego połączenia, ale przy następnym użyciu wystarczy otworzyć pokrywę obudowy, aby ponownie połączyć. Oprócz tego, że są wodoodporne IPX4, są również odporne na pot, co czyni je idealnymi do najcięższych treningów. Słuchawki są dostarczane z kablem USB-C i instrukcją.

Zaoszczędź 52% na tych słuchawkach, gdy obliczysz bezpłatną wysyłkę i zapłacisz tylko 12,19 USD, gdy użyjesz kodu MTLNO. Oferta ważna do 1 lipca 2021 r.

Słuchawki bezprzewodowe Lenovo Live Pods LP1

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zdobądź zestaw startowy Smart Home Pet Parent za 165 USD