Zaoszczędź 50 USD na zupełnie nowym Amazon Echo z żarówkami Philips Hue

Zaoszczędź 50 USD na zupełnie nowym Amazon Echo z żarówkami Philips Hue

Jeśli chcesz zacząć korzystać z Amazon Alexa, jest to idealny pakiet wprowadzający, zawierający inteligentny głośnik i dwie inteligentne żarówki. Kup Całkowicie nowe Amazon Echo z żarówkami Philips Hue i zaoszczędź 50 $ na opakowaniu.

Nowe Echo (4.generacji) ma nowy wygląd i nowe brzmienie, oferując czyste wysokie tony, dynamiczną średnicę i głęboki bas, zapewniając dźwięk, który będzie pasował do każdego pomieszczenia.

Wbudowana Alexa pozwala zażądać utworu, wykonawcy lub gatunku z Amazon Music, Apple Music, Spotify, Pandora, SiriusXM i innych. Będzie również informować o pogodzie, aktualnościach, odpowiadać na pytania i umożliwiać sterowanie innymi urządzeniami inteligentnego domu.

Oferta pakietu Echo And Hue

Alexa może być również używana do sterowania dwoma żarówkami Philips Hue, które są zawarte w tym pakiecie. Włącz światło w swojej sypialni, zanim wejdziesz z naręczem prania, lub wyłącz je, gdy wychodzisz z domu po tym, jak zdasz sobie sprawę, że zostawiłeś włączone światło.

Nowe Amazon Echo z żarówkami Philips Hue jest również łatwe w konfiguracji. Podłącz Echo, otwórz aplikację Alexa na swoim urządzeniu mobilnym, dodaj ją i postępuj zgodnie z instrukcjami. Aby ustawić żarówki, wkręć je i poproś Alexę o ich odkrycie. To takie proste.

Zaoszczędź 49,99 USD na tej umowie inteligentnego domu i zapłać tylko 79,99 USD. Wybierz głośnik w czterech kolorach do wyboru. Możesz także kupić głośnik w tej samej cenie bez żarówek lub za 100 USD więcej z dwoma Echo Dots zamiast żarówek. Dodatkowo możesz kupić Echo z uchwytem ściennym.

Całkowicie nowe Amazon Echo z żarówkami Philips Hue

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup profesjonalny projektor Wi-Fi o wartości 80 USD