Zaoszczędź 50 USD na smartwatchu Samsung Galaxy Watch 3

Zaoszczędź 50 USD na smartwatchu Samsung Galaxy Watch 3

Jeśli szukasz smartwatcha, który wygląda jak normalny zegarek, gdy go nie nosisz, aby śledzić swoje zdrowie i kondycję, możesz wybrać Smartwatch Samsung Galaxy Watch 3. Nikt nie będzie wiedział, że nosisz smartwatch, jeśli nie chcesz go, gdy jesteś w biurze lub w mieście w nocy, ale wyświetli on wszystkie funkcje smartwatcha dotyczące zdrowia i sprawności, których potrzebujesz, gdy ich potrzebujesz. .

Aby promować styl tego smartwatcha, możesz wybierać spośród ponad 50 000 tarcz zegarka i skórzanych pasków, aby dodatkowo zwiększyć wytrzymałość i wodoodporność klasy wojskowej. Dostaniesz więcej niż cały dzień pracy na baterii na jednym ładowaniu, a do szybkiego doładowania możesz użyć telefonu Galaxy zgodnego z technologią Wireless Power Share.

Inteligentna tarcza zegarka Samsung Galaxy 3

Nie, że potrzebujesz telefonu przy sobie, ponieważ będziesz mieć swobodę podróżowania bez telefonu, gdy nosisz smartwatch Samsung Galaxy Watch 3. Możesz dzwonić, wysyłać SMS-y, otrzymywać powiadomienia i strumieniować muzykę przez łączność LTE. Funkcjonalność Bixby może czytać wiadomości tekstowe, nawiązywać połączenia i nie tylko. Możesz też zostawić swój portfel, jeśli korzystasz z Samsung Pay. Nie martw się jednak o bezpieczeństwo, ponieważ zegarek zapewnia wielowarstwową platformę bezpieczeństwa klasy obronnej.

Śledź siedem popularnych aktywności fitness z treningiem biegowym, aby jak najlepiej wykorzystać swoje treningi. Jeśli martwisz się o swoje zdrowie podczas treningów, zrób odczyt EKG w trakcie, po lub w dowolnym momencie. Pobierz plik PDF tego raportu i udostępnij go swojemu lekarzowi za pośrednictwem aplikacji na kompatybilnym telefonie Galaxy.

Zaoszczędź 50 USD na tym czarnym lub srebrnym smartwatchu LTE 45 mm i zapłać tylko 429,99 USD. Jest również dostępny w rozmiarze 41 mm, Bluetooth oraz złotym i tytanowym.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch 3

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać prowizje od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Jak usunąć pobrane pliki na telefonie z Androidem