Zaoszczędź 50 USD na liczniku rowerowym Garmin Edge 130 Plus GPS

Zaoszczędź 50 USD na liczniku rowerowym Garmin Edge 130 Plus GPS

Mamy świetne opcje GPS do jazdy i chodzenia, więc zawsze będziemy wiedzieć, jak dotrzeć do celu. A co jeśli jedziesz na rowerze? Korzystanie z telefonu czy smartwatcha nie jest zbyt bezpieczne, a rowery nie mają wbudowanego GPS. Świetnym rozwiązaniem jest Garmin Edge 130 Plus Licznik rowerowy GPS. Zapewnia nie tylko obsługę GPS, ale także wyświetla statystyki dotyczące zdrowia, wykrywania incydentów i statystyk oszustw.

Komputer rowerowy ma wytrzymałą konstrukcję z wyświetlaczem 1,8 ″, który jest czytelny w świetle słonecznym i przy słabym oświetleniu. Wykorzystuje wiele systemów satelitarnych (GPS, GLONASS i Galileo) w sytuacjach, gdy sam GPS nie wystarcza. Otrzymasz również statystyki wysokości z wbudowanym wysokościomierzem.

Oferta urządzeń Garmin Edge 130 Plus

Zsynchronizuj swoje treningi z konta Garmin Connect, a także innych kont, z licznikiem rowerowym Garmin Edge 130 Plus GPS. Zobacz także zaplanowany trening i płynnie rozpocznij następny trening. Podziel się swoją miłością do jazdy na rowerze w mediach społecznościowych. Można również wyświetlać dynamiczne informacje o wydajności, takie jak pułap tlenowy, tętno i inne, chociaż dane tętna wymagają zgodnego czujnika. Sparuj urządzenie z radarem wstecznym i światłami dla lepszej jazdy nocą.

Twoja pozycja może zostać automatycznie przesłana do kontaktów alarmowych, jeśli zostanie wykryte zdarzenie, gdy komputer rowerowy zostanie sparowany ze zgodnym smartfonem. Umożliwi to również wysyłanie wiadomości tekstowych i alertów na ekran. Jeszcze więcej statystyk jest dostępnych po pobraniu ze sklepu Connect IQ.

Odejmij 50 USD od ceny tego komputera rowerowego i zapłać tylko 149,99 USD. Zapłać 199,99 USD, aby dodać czujniki tętna i nie tylko.

Garmin Edge 130 Plus Licznik rowerowy GPS

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup inteligentną wagę łazienkową ABYON za jedyne 23 USD