Zaoszczędź 50 USD na gigabajtowym ultra szerokim zakrzywionym monitorze do gier

Zaoszczędź 50 USD na gigabajtowym ultra szerokim zakrzywionym monitorze do gier

Dużo słyszymy o zanurzeniu się w dźwięku, ale nie zawsze myślimy o zanurzeniu się w wizualizacji. Ale jeśli jesteś świetnym graczem, to oczywiście wygląd nabiera jeszcze większego znaczenia. Będziesz mógł się w nim w pełni zanurzyć Gigabyte Ultra Wide zakrzywiony monitor do gier który ma wszystko, czego szukasz w monitorze do gier, i możesz go teraz kupić za 50 USD zniżki.

Monitor zaczyna się od rozdzielczości ekranu 3440 x 1440 UQWHD na ekranie 34.. Oferuje częstotliwość odświeżania 144 Hz dla jakości szczegółów i płynności. Aby jeszcze bardziej Cię zanurzyć, oferuje ultraszeroki współczynnik proporcji 21: 9 i natywną krzywiznę 1500R.

Gigabyte zakrzywiony obszar wyświetlania monitora do gier

Znakomity wyświetlacz Gigabyte Ultra-Wide Curved Gaming Monitor oferuje studyjnej jakości wyświetlacz VESA HDR400, 8-bitowe kolory, 90% gamę kolorów DCI-P3 i 120% gamę kolorów sRGB, aby stworzyć kolorowy wyświetlacz, którego potrzebujesz w swoich grach. . Ma też mało niebieskiego światła i nie migocze.

Czas reakcji 1 ms i premium AMD FreeSync zapewnią najwyższą płynność rozgrywki. Monitor ma ergonomiczną konstrukcję z regulacją nachylenia i wysokości, aby zapewnić wygodę podczas grania. W zestawie znajdują się również dwa głośniki o mocy 2 W, dwa złącza DisplayPort 1.4 i dwa porty HDMI 2.0.

Odejmij 50 USD od ceny tego 34-calowego zakrzywionego monitora i zapłać tylko 399,99 USD. Kup go również w rozmiarach 27 ″ i 32 ″, a także w wariantach z płaskim ekranem.

Gigabyte Ultra Wide zakrzywiony monitor do gier

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Kup nowy 13-calowy MacBook Pro z chipem M1 o 100 USD