Zaoszczędź 50 USD na drukarce do zdjęć błyskawicznych HP Sprocket Studio

Zaoszczędź 50 USD na drukarce do zdjęć błyskawicznych HP Sprocket Studio

Być może nie ma innej dziedziny, której technologia dotknęłaby bardziej niż fotografia. Po pierwsze, wszyscy mamy aparaty w naszych kieszeniach i torbach w dowolnym momencie. Z drugiej strony w lokalnej aptece nie ma już rolek folii do wywołania w ciągu godziny. Teraz zajmuje to tygodnie i jest bardzo drogie. Ale nie jest to konieczne w przypadku produktów takich jak Drukarka fotograficzna HP Sprocket Studio Instant Photo. Możesz natychmiast wydrukować swoje zdjęcia w domu z telefonu lub konta w mediach społecznościowych.

Drukarka działa przez Bluetooth i aplikację HP Sprocket dla systemów iOS i Android. Tworzy jasne, żywe zdjęcia wysokiej jakości o przekątnej 4,6 cala, odporne na rozmazywanie i wodę, które przetrwają do 100 lat. To doskonały sposób na utrwalenie cennych rodzinnych wspomnień.

Kup drukarkę HP Sprocket Instant

Zdjęcia można również spersonalizować na drukarce HP Sprocket Studio Instant Photo. Aplikacja mobilna ma wbudowane szablony albumów ze zdjęciami, kart, kolaży i nie tylko. Możesz nawet narysować własne naklejki i wstawić je na zdjęciach. Użyj aplikacji HP Sprocket, aby odblokować zawartość rzeczywistości rozszerzonej i przeglądać udostępnione kolejki drukowania, ukryte filmy i nie tylko.

Masz ulubione zdjęcie przesłane na swoje konto w mediach społecznościowych? Nie musisz najpierw pobierać go na swoje urządzenie, aby go wydrukować. Możesz drukować bezpośrednio ze swojego konta w mediach społecznościowych, a także możesz drukować ze Zdjęć Google i nie tylko.

Drukarka jest gotowa do pracy od samego początku. Po prostu podłącz. W zestawie znajduje się wkład atramentowy oraz 10 arkuszy błyszczącego papieru fotograficznego 4 „x 6”. Opcjonalnie możesz również dodać przenośną baterię i zabrać ją ze sobą bezprzewodowo.

Weź 50 USD zniżki i kup drukarkę fotograficzną za 105,99 USD lub kup ją w pakietach z papierem, nabojami, torbą itp.

Drukarka fotograficzna HP Sprocket Studio Instant Photo.

Czytać  Zdobądź słuchawki bezprzewodowe Beats Solo Pro za połowę ceny

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.