Zaoszczędź 50 USD na dronie Potensic Dreamer Pro Quadcopter

Zaoszczędź 50 USD na dronie Potensic Dreamer Pro Quadcopter

Jeśli szukasz nowego hobby na lato, to może być to. Plik Drone Potensic Dreamer Pro Quadcopter zaznacz wszystkie pola. Ma aparat 4K, GPS, jest automatycznie przywracany i działa jak trójosiowy gimbal. Prawdopodobnie już wyobrażasz sobie różne sposoby wykorzystania tego drona.

3-osiowy mechaniczny gimbal i 1/3-calowy czujnik SONY CMOS rejestrują zdjęcia 16MP i filmy 4K / 30fbs. Gimbal zapewnia stabilność zdjęć lotniczych. Filmy mogą być nagrywane z odległości do 2 km, a także mogą być przesyłane strumieniowo na żywo bezpośrednio z kamery z częstotliwością 5,8 GHz. Pozwala również zobaczyć ten sam widok z kamery drona w czasie rzeczywistym.

Potensic Gimbal Drone Camera

Technologia Qualcomm jest dostępna po sparowaniu telefonu z dronem Potensic Dreamer Pro Quadcopter. Zapewni nieskończone możliwości fotograficzne i wideo. Potrójna moc w 0,1 sekundy zapewnia prędkość 10 m / s.

Quadkopter ma różne funkcje, w tym podążanie za mną, lot po okręgu DIY, lot z punktami orientacyjnymi, precyzyjny lot na wysokość i automatyczny powrót. Nie martw się, że ją zgubisz, ponieważ GPS umożliwia śledzenie mapy i bezpieczny i łatwy powrót do niej.

Może wytrzymać różne warunki pogodowe, a zamontowanie śmigieł i połączenie z telefonem zajmuje tylko 10 sekund. W zestawie znajduje się niestandardowy futerał do przenoszenia, a karta SD 32G jest zainstalowana w aparacie.

Przypnij kupon Amazon o wartości 50 USD i zapłać tylko 379,99 USD za tego drona.

Potensic Dreamer Pro Quadcopter Drone

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 52 USD, kupując 32-calowy telewizor Samsung Frame Smart TV