Zaoszczędź 50 USD na 50-calowym telewizorze Smart TV 4K TCL z Roku

Zaoszczędź 50 USD na 50-calowym telewizorze Smart TV 4K TCL z Roku

Jeśli chcesz uzyskać treści przesyłane strumieniowo od jednego z ekspertów w tej dziedzinie, a jednocześnie uzyskać wysokiej jakości telewizor Smart TV, rozważ zakup 50 ″ 4K TCL Smart TV z Roku. To jak najlepsze z obu światów. Wszystko znajduje się w jednym urządzeniu, nie ma nic do parowania ani łączenia, co sprawia, że ​​jest to bardzo proste. Co więcej, jest to najnowszy model z 2021 roku, więc wszystko jest bardzo aktualne.

Telewizor zapewni całą Twoją ulubioną rozrywkę, z ponad 500 000 filmów i odcinków telewizyjnych dostępnych za pośrednictwem intuicyjnego Roku TV i tysięcy kanałów strumieniowych. Spersonalizowany ekran główny pomoże Ci znaleźć to, czego szukasz, mając wszystko na wyciągnięcie ręki. Wyszukiwanie głosowe jest również dostępne w aplikacji mobilnej Roku, aby pomóc Ci w wyszukiwaniu.

Tcl 50 Smart Tv Remote

Telewizor TCL Smart TV zapewnia klarowność i kontrast obrazu 4K Ultra HD, kolory i szczegóły dzięki szerokiemu zakresowi dynamicznemu (HDR). Bezpośrednie oświetlenie LED poprawia jakość obrazu dzięki 39,6-calowej odległości od stojaka.

Może również zintegrować kabel, antenę i konsolę do gier. Zestaw zawiera trzy porty HDMI 2.0 z HDCP 2.2 (jeden z nich z HDMI ARC), USB, RF, kompozytowe gniazdo słuchawkowe, optyczne wyjście audio oraz Ethernet.

Odejmij 50 USD z ceny tego 50-calowego telewizora Smart TV i zapłać tylko 299,99 USD. Telewizor jest również oferowany w rozmiarach 43 ″, 55 ″, 65 ″ i 75 ″ oraz Android TV w pełnej cenie.

50 ″ 4K TCL Smart TV z Roku

Czy ten artykuł jest przydatny?

Make Tech Easy może zarabiać na prowizjach od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czytać  Zaoszczędź 10 USD na dwupaku Tile Performance Pack